Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron le szeretnék fogyni....

Nyáron le szeretnék fogyni. Milyen módszereket tudtok adni egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
ez engem is irtóra érdekelne, 4-5kg zsírt szeretnék leadni, kocogni szoktam meg még ilyesmik de hasamon még van zsír és zavar... szeretném leadni, rizs+hús+zöldségek vagy valami saláta ebédre megfelel? reggelire valami keveset eszek vacsorára se sokat, így sikerülhet?
2009. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Mikor én 14 voltam, fogytam a nyári szünetben 10kg-ot. Nem akartam középiskolába dagin menni. Édesanyám segített a diétában, ami nem volt túl bonyi.

Nem főzte a kedvenc kajáimat, és nem vettünk semmi nasit! Ebben az időszakban sok friss zöldség és gyümi van, ezeket korlátlan mennyiségben lehet fogyasztani. Én szeretem a kefírt, és a házi készítésű gyümijoghurtot is (notúr jogi+sok gyümi turmixolva), Zöldségleves főtt husival is fini volt. Kenyeret, pékárút, sütiket erre a nyárra el kell felejteni!

Ezen kívül ugye kell némi mozgás is. Mi a barátnőmmel sokat bicikliztünk, és megtanultam görkorizni is. A fiúk szeretnek focizni, kosarazni stb., biztos van olyan amit szívesen csinálnál:)

Sok sikert!

2009. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
40%

énis ilyen helyzetben vagyok...

Kb 4en 5en összeálltunk és eljárunk napi 2 szer futni illetve hetente közösen tornázni és konditerembe

A napi másfélóra torna azis alap.

A másik oldala ennek az étrend...

mindenféle vackot elkell felejteni és helyette napi 2-3 liter víz és nagyonsok zöldség gyümölcs minden formában.

Nagyjából ennyi és sok sikert hozzá

2009. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Futás minden nap!!!!!!!!!!!!

hidd el, segít!

2009. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerűen ne egyél semennyi édességet és szíros húst, sültkrumplit, stb.
2009. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én futok,biciklizek,focizok,sétálgatok meg minden hülyeség, így mindenhonnét megy le zsír vagy csak a lábakról szedem le/izmosítom?
2009. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!