Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell, folyamatosan bántani?

Miért kell, folyamatosan bántani?

Figyelt kérdés
Husisabb lány volnék 74-75 kg vagyok lassan 17 éves leszek. Nagyon sokan fikáznak vele,hogy jaj de duci koca vagy meg szoktak még durvább szavakkal is illetni.Tudom,hogy van rajtam felesleg de miért kell folyamatosan a súlyommal piszkálni?Nagyon unom már,lefogyni még nem miattuk szeretnék hanem magam miatt.Nem eszek nagyon sokat csak nem mozgóm.Már nagyon elegem van,hogy a családom is a testalkatommal fikáz.A depresszióm is elősegített abban,hogy egy kicsit megszedjem magam.Utálkozó komentet nem kérek.!
2016. jan. 29. 13:04
 1/4 Szabi.L ***** válasza:

Ez van sajnos. Ilyen világban élünk.

Csak azt tudom javasolni ,amit te is leírtál. "lefogyni még nem miattuk szeretnék hanem magam miatt". Sajnos itt MO-n mindenki mással foglalkozik, nem a saját dolgával. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak.

2016. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

És akik piszkálnak azok mind angyalarcú, adonisz testű, pasik , 20cm.feletti intim mérettel és Csányi Sándor (OTP) pénzével, ugye...

Na, az ilyenekre figyelj, de aki nem ilyen hát...

2016. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna ilyenek az emberek, a zömük imádja piszkálni a másikat. Azokra is beszólnak, akik remek testűek, olyanok, akik kicsit sem... Nincs menekvés. Jobb, ha megtanulod amennyire lehet, figyelmen kívül helyezni őket. Nehéz lehet, elhiszem (bár engem 84 kilóval sem piszkált senki, pedig alacsony vagyok s nem izmos), de nincs mit tenni.
2016. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lelkileg kell kicsit erősíteni magad, mert valamiért mindenkit megszólnak. Ha valaki kicsit is különbözik a "birka"nyájtól, akár vékonyabb, akár ducibb, akár csinosabb, akár butább vagy okosabb, vagy ha sikeresebb... kapja mindenki valamiért, és leginkább azt bántják akit lehet. Nem kell felvenni a beszólásokat. Ha valaki gyúr azt is megszólják, meg hogy például miért nem a hamburgert eszi a csirke-rizs helyett, csak egy idő után már nem merik a szemébe mondani :)
2016. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!