Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kipróbáljam ezt a testkezelést...

Kipróbáljam ezt a testkezelést? Érdemes vagy maradjon csak a sport?

Figyelt kérdés

3,5 hónapja szültem az második fiamat. Tudni kell,hogy az elsővel is sokat híztam, de utána szépen diétával, sporttal leadtam 40 kg-ot. Aztán megint terhes lettem, vele is éppen eleget híztam, de azért kevesebbet,mint az elsővel. Most a fiam 3,5 hetes kora óta sportolok, diétázok. A gondom az,hogy a hasamon a két terhesség miatt nagyon megnyúlt a bőr. Hiába diétázom, hasazom, és bár már közel 10 kg-ot fogytam, a hasamon a bőr nem igazán akár visszahúzódni.

Gondolkodtam,hogy el kellene menni egy 10 alkalmas Lipomassage kezelésre. Viszont az ára elég húzós, 30 ezer a 10 alkalmas bérlet, bár jókat hallottam róla. Nem tudom,hogy várjak-e még és maradjak a sportnál meg a diétánál, vagy próbáljam ki, hátha ér valamit.


2016. febr. 3. 13:34
 1/1 Szabi.L ***** válasza:

Szia!


q10 + kollagént tudom ajánlani.


[link]


[link]


Ezek a testkezelések nem túl sokat érnek, de ha nekem nem hiszel menj el bőrgyógyászhoz, ő majd elmagyarázza.

2016. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!