Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy alapanyagc...

Miért mondják, hogy alapanyagcsere alá nem lehet menni kalóriában?

Figyelt kérdés

Én közepes intenzitású fizikai munkát végzek,sportolni ritkán szoktam, inkább csak torna itthon, séta ilyesmi. Kb 10-12 kg feleslegem van, elvileg a napi kalóriaszükségletemre 2300 kcal-t írnak mindenhol a kalkulátorok.

Szóval elvileg 1800-al kb fogynom kellene ebből adódóan.

De hát basszus, 1800 kcal-van én csak hízok kb.

Olyan 1000-1200 kcal amivel tényleg fogyok is.

De elvileg ez meg kevés.

Betegségem nincs, pajzsmirigy van ilyesmi.

Miért van az, hogy csak ennyivel tudok fogyni?


2016. márc. 16. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert sz.rul ètkezel. Nagyon nem mind1 hogy az a 2000kcal cukor meg zsìr vagy èppen zöldsèg gyümölcs stb.
2016. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz az ètkezèsed. Ha tiszta alapanyagokbòl vinnèd be a tàpanyagokat, fogynàl. Tudom, 27 kg-ot fogytam.
2016. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassú az anyagcseréd, azért. A kalkulátoroknak halvány fogalmuk sem lehet róla, csak tippelnek egyet statisztika alapján. Nekem annyit írnak súlytartásra, hogy annyival éheznék, jóval fölötte ettem a fogyásom nagy részében.

Neked fordítva téved, ennyi.


Az összetétel inkább az egészség szempontjából számít, illetve van, akinél ez-az bekavar a testműködésbe, de ugyanúgy deficitben fogy az ember, akár cukrokon, akár rendes ételen él. Nekem sem az számít a fogyást nézve, hogy mit eszem, hanem hogy mennyit. Az egészségem és közérzetem s éhségem csillapítása miatt eszem rendesen, ezek eleve fontosabbak a fogyásnál...

2016. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!