Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás étrendet tudok...

Fogyókúrás étrendet tudok írni? (Ez így jó)

Figyelt kérdés

Reggeli:

2 főtt Tojás+zöldség

Ebéd: csirke kevés olajon v. halrudacska + kevésrizs v. pároltzöldség

Nasi: gyümölcs

Vacsi : natur joghurt



2016. márc. 30. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
vacsira soványtúrott + egy kevés tejfőlel+ édesítővel szoktam még enni
2016. márc. 30. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz irány, de SOKKAL többet egyél, mert ez így koplalás, azzal együtt is, hogy nincsenek mennyiségek, nem hiszem, hogy kilószámra eszed a zöldséget és gyümölcsöt vagy a csirkét.


A halrudacska nem az igazi, bár én a bolti csirkét sem enném meg, ha már itt tartunk, szóval ezt csak úgy megemlítem, no.

2016. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túróval picit értelmesebb, legalább beviszel valamirevaló fehérjét is ebéd és reggeli közt.

De bizonyára így is szörnyen kevés az étel. Akármekkora is vagy, amiről megint nincs adat.

2016. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

160cm 70 kg

csirkéből nagyából400g( halból is ennyi halrudacskából meg 3 4 db) zöldséget meg felapritok mellé két répát + pár szem karfiolt, gombát v. brokkolit

gyümölcsből minden nap 1 almát eszek néha eszek narancsot + grapefruit ( heti 3-4 alkalom)

túróból 200- 250g

cukrot nagyon keveset fogyasztok. legtöbször édesítőt v. mézet használok.

tojásból is naponta 3mat megeszek (főve v rántotta)

kenyérből nagyon kevesett ( sznte semmitt nem eszek-egy max két azendvics sajtal pusz csirke v. pulyka sonkával)

emmelett rendszeresen sportolok

2016. márc. 30. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehérjebeviteleddel látom, nincs baj, de még mindig kevésnek tűnik a kalória. Én kiszámolnám s elgondolkodnék, tapasztalataimat is latba vetve, hogy vajon nekem ez megfelelő tempót biztosít-e. Hisz nagyon szór az emberek kalóriaigénye, de ha valakinek kicsi és még tempósan is akar fogyni, akkor sem helyes koplalósan ennie, inkább több mozgás.
2016. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!