Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves kb.168-170cm-es...

16 éves kb.168-170cm-es lánynak kevés a 48-50kg? Mennyi az ideális?

Figyelt kérdés

Tudom, kevés híznom kéne, de az nem az olyan egyszerű.

A családban szinte mindenki vékony nagyon.

Eszek rendesen, nem is keveset.

Amióta élek ilyen vagyok, nagyon nehezen hízok.


Állítólag 60kg körül kéne lennem, bár úgy azt mondják, már kövér lennék. Zsírt nem akarok felszedni (ígyis plöttyedt vagyok, hiába vagyok vékony), izmot, főleg 10kg-ot az képtelenség, és sok is lenne szerintem.

A lábaim szerintem normális vastagságúak, inkább a csípőm lehetne kerekebb, az alkarom eléggé vékony:D meg a vállam is


Hogyan hízzak?



2016. ápr. 1. 14:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
A kérdésedben leírtad a választ is :D Tehát a kérdés címe inkább a "Hogyan hízzak?".
2016. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
18%
60 kg ne legyél! :D Ha nagyon akarsz hízni akkor is csak 1-3 kg-t max.
2016. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetsz 60 kg is. Én 170 cm vagyok és 62 kg, abszolút vállalhatóan nézek ki, de sportolok, így van rajtam izom, plusz nőies formáim vannak, de ehhez kell egy testalkat is, ha valaki nagyon vékony genetikailag az baromi nehezen tud felhízni.

Nekem is volt egy időszakom, amikor lefogytam 45 kilóra, 2 év volt mire visszahíztam 60-ra, eleinte mértéktelen zabálással próbálkoztam, nem híztam tőle, utána átálltam egy egészségesebb táplálkozásra, rengeteg zöldséget eszem pl. és nekiálltam sportolni, női tornákat csinálok itthon lábsúllyal, az fontos, mert több izom jön fel rád a plusz terheléstől. Mellette fehérjeport is ittam eleinte minden edzés után. Naponta, kétnaponta edzettem egyébként, youtube-on is megtalálható alap videókra.

2016. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Semmi bajod, nemsokara par centi puhasagot felszedsz, amitol a csipod kerekebb es szexibb lesz. :)
2016. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, értsd meg nem akarok zsírt... Hozzáérek kicsit a combomhoz, megmozditom es remeg mint a kocsonya.


Nekem amugy is 10kilo lehetetlen lenne es sztem sok is lenne.

Fel év alatt 3-4kg-ot hiztam

Elkezdtem edzeni, remelem lesz hatása


Sokan mondtak mar, hogy jol nézek ki, jo alkatom van, de ugyanakkor azt is, hogy nagyon vékony vagyok. Bar azt, hognagyon vekony vagyok azt olyanok mondtak akiken van felesleg (vagy olyan aki olyan vékony mint én vagy akar nalam is vékonyabb, de nem ertem, az miert pampog akkor)

A csaladtagjaim szerint normalis a sulyom, kinézetem.

2016. ápr. 1. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én majdnem ilyen magas vagyok, szintén lány és 56 kg. Nos ez már az én esetemben kicsit duci... Szóval nagyon max szerintem olyan 2-3 kg-ot szedj fel, de ezt is izomból! Nem hízni kell, tornázni, az izom nehezebb mint a háj. Egyébként nem értem mit törődsz a súlyoddal azt senki nem látja rajtad hány kiló vagy, azt látják viszont mennyire vagy fitt és izmos. :) Szóval hajrá sportolj és jobb lesz az alakod.
2016. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6 Ha az 56 kg a te esetedben kicsit duci, akkor simán csak anorexiás vagy, fordulj szakemberhez.


Kérdező! Azt nem lehet innen belőni, hogy 60 kg-val hogyan néznél ki, alkati dolog, van akinél teljesen jó, van akinél sok, de az biztos, hogy nem túlsúlyos kategória. A 48-50 már egészségügyi szempontból is kevés, próbálj hízni, aztán meglátod egyáltalán mennyit sikerül.

2016. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel magad szerint is vékony vagy s a számok alapján is az alsó határon lehetsz egészség szempontból, igen, jó lenne felszedned pár kilót. Majd meglátod, mennyit. A 60 kiló amúgy szuper lenne izmosan, de alatta is teljesen rendben lehetsz, nem kell mindenkinek annyira izmosnak lennie.


De hogy hogyan csináld, az jó kérdés, mondhatom, hogy egyél többet, de azzal sokat nem érsz. Nem tudhatom, hogy mivel tudsz többet enni s hogy a tested beépíti-e. De elvileg ha edzel és rendesen eszel, akkor nem kerülheted el az izmosodást... A konkrét étrendet ki kell tapasztalni, mivel működik, mely ételekkel laksz jól túl hamar s mi működik.

2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
6os!! Kösz a jó tanácsot, de nem vagyok anorexiás, igazam van amikor azt mondom 56kg kicsit duci, mivel ennek nagyobb része háj és nem izom.
2016. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nincsenek úgy problémák a súlyom miatt, pl. Szinte sose vagyok beteg (ha megis az is legfeljebb par napos orrrdugulas), szeretek mozogni..


Remelem segiteni fog a ssport es próbálok sokat enni


Koszonom a valaszokat

2016. ápr. 1. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!