Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves kb.168-170cm-es...

16 éves kb.168-170cm-es lánynak kevés a 48-50kg? Mennyi az ideális?

Figyelt kérdés

Tudom, kevés híznom kéne, de az nem az olyan egyszerű.

A családban szinte mindenki vékony nagyon.

Eszek rendesen, nem is keveset.

Amióta élek ilyen vagyok, nagyon nehezen hízok.


Állítólag 60kg körül kéne lennem, bár úgy azt mondják, már kövér lennék. Zsírt nem akarok felszedni (ígyis plöttyedt vagyok, hiába vagyok vékony), izmot, főleg 10kg-ot az képtelenség, és sok is lenne szerintem.

A lábaim szerintem normális vastagságúak, inkább a csípőm lehetne kerekebb, az alkarom eléggé vékony:D meg a vállam is


Hogyan hízzak?



2016. ápr. 1. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig teljesen jó, nem kell híznod.
2016. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#5

Nem azt mondom, hogy koverebb leszel, hanem ilyen korban noiesedsz. :) Teljesen jo minden jelenleg a korodhoz kepest. (bar nem latlak :D) A lanyok csipoje es egyebek tobb parnat tartalmaznak , tehat noiesebbek, aranYosabbak, vonzobbak lesznek. Ninca miert aggodnod. En mindig vekonynak ereztem magam (195/75) voltam es most 195/95 vagyok. Ez a ket hatar ferfiaknal a magassagomhoz tehat sose volt semmi bajom de igy azert ferfiasabb. :D Te se elhizol, hanem noiesedsz es valoszinuleg nem kell majd fogyokuraval kinozd magad, hanem pont jo alakod lesz.. A sport nem nagyon szamit ebben az esetben, mivel hormonalis valtozason mesz at, amivel semmi baj. Persze nagyon jol teszed ha mozogsz :) Ha sportosabb leszel akkor csak szebbek lesznek az aranyok :)

2016. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!