Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges étrendbe időnként...

Egészséges étrendbe időnként sajtok is beleférnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben kizártam a tejtermékeket, a túrót leszámítva. Semmilyen sajtot sem ettem, azonban mostanában megkívántam, hogy a zöldségeimet, a husit feldobjam egy kis sajttal, parmezánnal, vagy mozzarellával.

Tudom, hogy a sajtok zsírosak, de mintha valahol azt olvastam volna, hogy azért lehet azt is enni. Ha igen, akkor ti milyet javasolnátok? Melyek azok amelyek leginkább kompatibilisek egy lassabb ütemű diétával?


2016. ápr. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Nem tudom, milyen diétád van és neked mi alkalmas. Az én diétám elég zsíros, simán belefér akár napi sok is, de nekem az nem szimpatikus, mert elveszi a helyet a kedvenc fehérjeforrásomtól, így elég kivételes a mai nap a 3 dkg sajttal (normális, érlelt keménysajt)...

Ki hogyan osztja be a kalóriáit, makro- s egyéb tápanyagait...

2016. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Ment a zöld.

2016. ápr. 11. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Tolle light-ot szoktam enni.


[link]


Ha megnézed az adatait, akkor láthatod, hogy ez még egy nagyon komoly diétába is bőven belefér, főleg mivel ennyi fehérje van benne.

2016. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a sajt nagy fehérjeforrás:) igaz tele van sóval, a só nem a legjobb de már az ősember is tudta hogy ha semmi sót nem visz be a szervezetébe meghal:)
2017. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!