Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányszor fussak egy héten és...

Hányszor fussak egy héten és mennyit?

Figyelt kérdés
Nyárra egy tizest le szeretnék dobni és az lenne a kérdésem hányszor és mennyit fussak? inkább intervallumosan 20 percet vagy 30-45 perc egyenletesen, kocogva?:) es heti 3x elég vagy többször? Köszi a segitséget
2016. ápr. 14. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálhatod felváltva is,ha bírod. Sportmúlt van? Vagy a fotelbőlfelállvaeddigsemmitnemcsináltam esete forog fenn? Kaja rendben? Egyébként nem biztos, hogy jobban fogsz kinézni -10 kg-mal...
2016. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze rengeteget erositek, igazabol csak a hasamat akarom h lapos legyen a combom meg izmosodjon :) 4 eve tancolok egyebkent.. dieta megy
2016. ápr. 14. 17:48
 3/9 anonim válasza:

Szerintem heti 3x elég, és az hogy mennyit, attól függ, hogy mennyit bírsz. Fontos a fokozatosság. Úgyis csinálhatod, hogy felváltva futás-séta. Először lefutsz valamennyi időt, utána ugyanannyit sétálsz, aztán megint futsz, de utána feleannyit sétálsz, aztán csak futsz.

Ha folyamatosan kocogsz, akkor szerintem 35-40 perc is mehet, max az elején még néha megállsz, ha sétálsz is közben, akkor ennél több is lehet.

2016. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Utolsó vagyok, még annyit, hogy a futás, kocogás leginkább a combra és fenékre hat, ha lapos hasat szeretnél, akkor hasizom gyakorlatokra állj rá nagyon.
2016. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lapos hashoz diétázni kell...
2016. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dietazok.. de a lapos hashoz heti aerob adagot is meg kell csinalni anelkul nem lehet rendesen fogyni..
2016. ápr. 14. 18:07
 7/9 A kérdező kommentje:
a hasizom gyakorlatok meg csak izmositanak
2016. ápr. 14. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Na hát tudod te ezt! :-)

Azért a hasazást ne hanyagold el! Egyébként meg amiket leírtál magadról, nekem az következik, hogy ha tényleg szorgalmasan csinálod,akkor elég jó lesz a forma nyárra. Hogy hány kg-t fogysz addig, igazából tök mindegy, ha szép lesz a végeredmény.

2016. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
A hasizom gyakorlatok ogen, izmosítanak, de formálnak is. Tapasztalat. De te nyilván jobban tudod, hiszen azért tetted ki a kérdést
2016. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!