Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legnagyobb álmom hogy...

A legnagyobb álmom hogy modell legyek! Így lehetek modell/van esélyem? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval a modellkedés a nagy álmom csak sokan "meggátolnak/meggátoltak benne.12 éves vahyok sokkal éretteb mint a többi lány.165 cm szóval valószínű hogy a magasságom meg lesz.Méreteim: 90-65-93 szóval a derekam kicsit nagyobb de abbol le tudok faragni az étrendem pedig egy modellé tehát azzal sincs baj.Sportolok,hip-hop ozok és futok(egyénileg).Úgy érzem ha az akarat erőm nem fog csökkenni akkor 54 kg-rol lefogyhatok egy modell sullyára(amikor magassabb leszek).

Így lehet esélyem szerintetek?

És igen tisztában vagyok a modellkedés hátrányaival is.Légyszíves csak azok írjanak akik tudnak erröl valami pozitívat mondani(írni).

Lehet esélyem?

Bocs a helyesírási hibák miatt😊



2016. ápr. 14. 20:11
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem lenne esélyed mondjuk két év múlva, amikor már eléred a 173cm-es testmagasságot. Addig is szerintem élvezd ki a gyermekkorod, van még idő a modellkedéssel foglalkozni! :) és ne törődj még annyira a centikkel, egyél rendesen, ha azt akarod, hogy elérd a max testmagasságod! (Úgy értem, ne diétázz!) Ha meg akarod próbálni akár most is (mert miért ne?! ;) ) akkor ajánlom a Valentine Managementet (VM), az Attractive models-t, a Visage modelt és a The Diary-t! :) Sok szerencsét!
2016. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak lebeszélni,csak kérdezném hogy modelkedésen kívül van esetleg B terved is? Úgy értem, ha az nem jön össze, vagy ha össze is jön, de véget ér a karrier,akkor mihez kezdesz?
2016. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvekben 13-14 évesen érdemes elkezdeni, ha addig nagyjából megnősz. Az alakodra nem görcsölnék rá, fogyni bármikor lehet, sőt még ilyen paraméterekkel is bemehetsz egy modellügynökséghez, megmondják mennyit kell fogynod, hogy érdekeld őket, persze mindezt csak akkor ha tetszel nekik.

Igazából nem tudjuk van-e esélyed. Amiket felsoroltál csak a kevésbé fontos dolgok. Magasságtól és alaktól függetlenül is lehetsz modell, hisz egyes piacokon alacsonyabbakat, illetve plus size modelleket is keresnek... De szép arc nélkül sehol sincs esélyed.

2016. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lol, már bocsi, de az, hogy 12 évesen 165 cm vagy, nem jelenti azt, hogy biztos eléred a 173 cm-t :D


Én is 165 cm voltam 12 évesen, és most 7 évvel később még mindig annyi vagyok :DD

2016. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már megjött a menzeszed, gyakorlatilag esélytelen a minimum plusz nyolc centi.
2016. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként van B tervem és C is😊

Igazad van nem tudhatom mekkora leszek de az átlagnál már most magasabb vagyok és csak ebben reménykedek😊

2016. ápr. 14. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Számok nem sokat érnek.

Milyen az arcod? Van valami különlegesség benned? (Nem tudom , hogy hívják de van az a modell nő akinek nagy köz van a első 2 foga közöt...na benne ez a plusz)

Nem elég, hogy "szép" az arcod...minden második lánynak szép az arca...de ennyi. Lehetsz modell, nyílván de számok alapján senkisem fog neked mérvadó választ adni és nem is hiszem, hogy itt sok olyan van aki ért is ehez. (felismerni a pluszt)

2016. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Különlegességeim:Nagyon sötét és szép szemem van,gyönyörű,hosszú és ápolt hajam van.
2016. ápr. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!