Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosító torna+egészséges...

Izmosító torna+egészséges étrend elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Hetente 4-szer tornázom kb 1 órát (feladatok fenék-, láb-, kar-, és hasizom fejlesztésére), és kevesebbet eszem mint eddig, csak egészséges dolgokat. Ez elég a fogyáshoz? Úgy értem, csak azért mert nem futok minden nap, de a tornázást és az étrendet betartom, még tudok fogyni?

Már két hete csinálom, és sokkal fittebbnek érzem magam, már meg sem érzem, ha felmegyek a lépcsőn két emeletet, jobban állnak a ruháim, jól érzem magam a bőrömben, hiába eszem sokkal kevesebbet, sokkal energikusabb vagyok, mint eddig. Ha így folytatom, sikeres lesz a tervem? Átlagos alkatú vagyok, nem vagyok kövér (181 cm és kb 72 kg), de a magasságomhoz szeretnék leadni pár kilót, hogy izmos legyek, fitt, és vonzó.

18L


2016. ápr. 14. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan veszik az emberek, hogy a fogyáshoz futni kell. Dehogyis. Kalóriadeficit kell hozzá csupán, az egészséges fogyáshoz persze több, jó étrend, a mozgás pedig az egészséghez eleve.


Amit írtál, az biztató, ha a kevesebb evéssel összejön a deficit, akkor fogynod kell.

2016. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az aerob/kardió jellegű mozgás gyorsíthatja a fogyást + szív és érrendszernek is jót tesz. Viszont a futást nem mindenki bírja. Én a helyedben (ha belefér az idődbe) még beiktatnénk heti 2-3 aerob edzést, pl. tempós gyaloglást vagy laza kerékpározást,alkalmanként 40-60 percet.
2016. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!