Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4x 45 perc szobabiciklizé...

Heti 4x 45 perc szobabiciklizés, és helyes étrend segítségével tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Heti 4x járok konditerembe, és ennyit nyomok le biciklivel mostanában.Ezzel szépen lehet fogyni?Valakinek mentek így le a kilók?

168 cm, és 74 kg vagyok.

Mellette szoktam taposni is, de ott csak max 15-20 percet.

Persze, ezek mellett erősítek karra,lábra és kicsit hasra is.

Próbálok az étrendre is figyelni.

Cukros italokat és ételeket egyáltalán nem iszok, eszek.

Tésztás, lisztes ételekből is csak keveset.

Plusz abban kérnék segítséget, hogy mit vihetnék iskolába, mert még ugye oda járok, és nagyrészt szendvicset tudtam eddig vinni vagy kaptam pénzt, és péksüteményt kellett vennem.

Ki szeretném ezeket is valahogy iktatni kicsit, és hogy tehetném?

Mennyi idő alatt tudnék legalább 10 kg-ot leadni?Ti mennyit fogytatok, mennyi idő alatt?(Ez már kíváncsiság, és motiváció kicsit.:P)



2016. ápr. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinél mást jelent az, hogy megpróbál az étkezésre odafigyelni.

Ha ezáltal kcal deficit jön létre, fogyni fogsz, ha nem, akkor nem...


A szendvics lehet jó. Teljes kiőrlésű kenyér, vagy zsemle, jó minőségű sonka, vagy egy szelet hús, főtt tojás, vagy jó minőségű sajt, és paprika, vagy retek, ilyesmi.

A péksüteményeket inkább hanyagold!

2016. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
79%
És amúgy a négyszer 45 bicikli az tökéletes. Ha a kaja tényleg rendben van akkor hamar lemegy 10 kiló.
2016. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. ápr. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!