Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan álljak...

Szerintetek hogyan álljak neki a diétának?

Figyelt kérdés

Májusban szeretnék megszabadulni a fölös kilóktól, mire jön a bikiniszezon. Igyekszem inden nap sportolni, de ugye a rossz idő miatt nem midig tudok pl. futni. Egy héten pedig csak két 3 órás edzésem van. Van egy fa hullahopp karikám, azt mennyire ajánljátok alakformáláshoz? Étkezés terén a nassolást gondolom teljesen ki kéne iktatnom, de ezen kívül nem tervezem, hogy átvariálom az étrendemet puffasztott rizsre meg paradicsomra... Vagy tényleg csak úgy fogyhatok? Napi 3x szoktam enni: reggelire müzliszeletet, müzlit, vagy almát, ebédre szendvicset, vacsira pedig főtt kaját, vagy ha nincs semmi, akkor instant levest. Ezen mennyit kéne változtatnom?


14/L



2016. ápr. 27. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh, az étrendemből kihagytam persze, hogy sok édességet eszem, de ezzel mindenképp le szeretnék állni.
2016. ápr. 27. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy múltkori kérdéshez összeszedtem pár cikket, amit érdemes elolvasni, ajánlom neked is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..


A halottakat meg hagyjuk békében nyugodni! Nem hullahopp, hanem hulahopp... ;)

2016. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát kislány, ez a hajó már elment. A strandfazon télen készül. Persze nem akarlak lebeszélni, helyes dolog, ha változtatni akarsz. Javaslom olvasgass a témában,a tudásod enyhén szólva szegényes!
2016. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fehérjét is ehetnél, csak szólok.

Heti 6 óra edzés plusz futások az azért nem kevés.

Szerintem olvass utána a dolgoknak, de nem kell pufirizset enned, már miért is kéne? Inkább rendes étel kell (te különösen menj rá a fehérjére, mert úgy tűnik, nem merül fel benned, hogy az is kell, csupa szénhidrátot emlegetsz), kalóriadeficittel.


Csodát persze ne várj egy hónap alatt.

2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!