Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Chia magról vélemények?

Chia magról vélemények?

Figyelt kérdés

Ki hogyan szokta?

Mióta eszed?

Érzed-e a fogyasztó hatást, stb...

:)


2016. máj. 1. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én este 1-2 teáskanálnyit be szoktam áztatni vízbe, és reggel eszem meg, ízesítem azért valamivel (pl. aszalt gyümölcs, méz, kókusztej, diófélék, bogyós gyümölcs, éppen mihez van kedvem). Magában eléggé íztelen. Néha rakok hozzá más magokat is (szezámmag, lenmag, kókuszreszelék, mák).

Szerintem önmagában nem fogyaszt, én nem is ezért eszem, hanem mert hasznos tápanyagok vannak benne.

2016. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. máj. 1. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy jó leírás a chia mag értékes tulajdonságairól, és hogy miért jó fogyókúra esetén is fogyasztani:

www.biocity.hu/hirek/kicsiben-az-erochia-magaz-aztek-zsalya/?gclid=CNybj6WQu8wCFTUz0wod69gHlw

Tehát nem a chia magtól fogysz, hanem ha valamibe belekevered, kevesebb kalóriával is jóllaksz, miközben egy csomó hasznos tápanyagot viszel be.

2016. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!