Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van a hülye fogyókúrábó...

Elegem van a hülye fogyókúrából úgysincs semmi értelme. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgyse tetszek senkinek és elegem van az egészből. Semmit sem ehetek kínlódok,így végképp semmi örömöm sincs az életben. Már három hete odafigyelek mit eszek,de ma valahogy egésznap ennék :( édességet,szénhidrátot. Miért lehet ez?
2016. máj. 2. 21:56
 1/8 anonim válasza:
Ugyan így vagyok vele :( én is rühellem az egészet. de te büszke lehetsz magadra hogy ilyen sokáig bírod :O én nekem 1 hét volt a rekord. egyszerűen nem bírom rávenni magam sem a sportolásra, sem a koplalásra :(
2016. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem menstruálsz véletlenül? Én akkor szoktam ilyet érezni. Módosítani kéne az étrendeden.. Biztos vagyok benne, hogy valamit nem jól csinálsz, ha ennyire szenvedsz. Ha nem finomak az ételeid keress olyan receptet, ami belefér az étrendedbe és szereted és finom is. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen. Ha kevésnek érzed az ételt, keress olyan nasit, amit lehet enni bűnözésként. Én pl imádom a nyers zöldség csíkokat mártogatóssal.
2016. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De! Akkor lehet ez lesz a baj,éppen megvan általában előtte szokott ilyen éhségrohamom lenni. minden bajom van ma,hányinger,tegnap a hasam fájt ma meg rossz a kedvem iszonyatosan. remélem nem ártok hosszútávon ezzel az egy péksütivel meg szelet csokival amit ma bűnöztem :( Amúgy meg rettenetesen beteg módon szerelmes vagyok valakibe már lassan egy éve és azért tudok csak ilyen ,,kitartó" lenni.
2016. máj. 2. 22:28
 4/8 anonim válasza:
Diéta kell nem fogyókúra. Sport és tudatos, egészséges étkezés. Igaz nem nő vagyok, de én lassan 1 éve kezdtem el. Nagyon rossz elkezdeni mert egyböl abba akarod hagyni azzal a címszóval, hogy ez neked nem megy. Baromság. Nekem mindig azt mondták, hogy minden fejben dől el, és lám be is jött. Cirka egy év alatt olyan izomzatra tettem szert amiröl álmodni se mertem és 1 hónap után meg is szoktam az étrendemet. Jelenleg lean bulk étrenden vagyok azaz 4000 kalória egy nap, hatszori étkezésbe elosztva. Edzést meg ha elkezded ne úgy, hogy ha nem látsz eredményt x időn belül akkor nem ér semmit és, hogy amúgyis csúnya vagy... Időbe kerül minden. Sok sikert.
2016. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén a koplalásnak mi értelme van?


Sportolni kell és sokszor enni keveset. Az önsanyargatásnak semmi értelme nincs. Mozogni kell. Ha nem mozogsz, a koplalás után úgyis visszajön minden, szóval felesleges volt az egész.

2016. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja én elég sokat sportolok amúgy,most 3 napig nem,megvan az oka. Koplalni sem koplalok csak ma egésznap ennék.
2016. máj. 2. 22:52
 7/8 anonim válasza:
4-es vagyok. Napi hatszor eszem mint említettem és sose vagyok éhes mert szigorúan időhöz van kötve. Édességeket szoktam enni 3 havojta egyszer kb mert amúgyse szeretem ezeket szóval ebbe szerencsém volt. Ha haverokkal megyek valahova ott nem tartom a diétát és mégis 13% testzsírom van és kocka hasam. Adj bele mindent 💪
2016. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jó módszerrel próbálsz fogyni, ha ennyire nem bírod...


De ha néha kilengsz, abból sincs semmi, csak ritkán legyen s azért ne ereszdelahajam, ha lehet.


Elég baj, ha az étel az egyetlen örömöd, de miért nem eszel jókat, ezt nem értem. Csak mert kalóriadeficitben vagy s jó esetben az egészségedre is odafigyelsz, még ehetsz mindig igen ízletes ételt s megfelelő étrend mellett bizonyára pompásan jóllakott is lehetsz (maximum lassabban fogysz, de még ez sem biztos).


A szénhidrát és az édesség nem feltétlenül gond, de valóban nem ez szokott lenni a legvalószínűbb út a sikerhez. Azért sok múlik azon, hogy milyen szénhidrát s milyen édesség... Teljesen jó összetételű édességek is vannak, mind szénhidrátos, mind durván szénhidrátszegény változatban. Persze van, akinek jobb mindet kerülni, mert akkor is eszik belőle egy halommal, ha nem éhes.

Az étrendedről mit sem tudok, így csak ilyen általános dolgokat tudok írni.

2016. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!