Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme a ketogénnek, ha...

Van értelme a ketogénnek, ha az utolsó kb.3 kg-tól szeretnék megszabadulni?

Figyelt kérdés
Ez mondjuk 2-3 hét lenne. Már próbáltam a ketogént, és bírom.

2016. jan. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme, ha bírod :). Én nem szoktam fogyni vele, jóval nagyobb felesleggel sem, mert ez nem úgy működik, de még számomra is van értelme, mert sokkal jobban érzem magam.

De a legtöbbünknek sokat segít abban, hogy képes legyen kalóriadeficitben étkezni. Legalábbis mozgás mellett, nekem máshogy extrém odafigyeléssel menne vagy sehogy. De van, aki csak gyorsan fogyni tud ketóban, még vékonyan is... S van, akinek az éhkoppot kell nyelnie ketóban a deficithez, saját bevallása szerint. Nem ez a tipikus, de sokfélék vagyunk.

2016. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Relatív. A probléma az, hogy ez nagyon csalóka lesz, ugyanis a ketogén diéta nagy mértékű vízveszteséggel jár, hiszen mivel a szénhidrátok vizet kötnek meg, ezek java pedig kiürül a szervezetből, így az is távozik, ez pedig azt jelenti, hogy lehet leadsz akár 3-4 kilót is, viszont amint abbahagyod a diétát, ezek részben vissza is fognak jönni - lévén újfent megköti a szervezet a vizet.


A ketogén nagyon jó dolog, próbálkozhatsz vele, ha tetszik, csak ezt vedd számításba.

2016. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Birom es szeretem a ketor, csak elhatározás kerdese nalam. Biztos van rajtam viz, szoval az csak jo, ha kihajtja.
2016. jan. 6. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!