Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Buliban ti mit isztok?

Buliban ti mit isztok?

Figyelt kérdés

Nagyon régen buliztam, egyaltalan nem iszok hétköznaponként, sem hetvegen (Csaladi ebednel Se)


Melyik a jobb? Palinka(hazi) vagy bor/froccs?


Kcal szempontbol kerdezem, mert lehet 1 dl palinka 225 kcal, de nem akarok annyit inni

(csaladi oka is van; ha iszom max 2-3 pohar bor De meg 3 is sok)

Meg nem szivesen iszom, nemcsak fogyi miatt... Hanem alapbol kerulom. Most viszont olyan szuletesnap lesz, ahová meghivtak, mindenki visz vmit.


1 dl bor 75-80 kcal de ebbol lehet tobb dlt meginnek

1 dl palinka 225 kcal (hazit tudnek vini) de ebbol nekem eleg 4-5 cl..


De a palinkat aperitrifkent sokszor adjak es nem akarok ehes lenni


Mit tegyek?

(ottani kajat skippelni fogom, a sajat kajamat viszem majd)



2016. máj. 4. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Sört alapbol utalom, vodkat is


Whiskey elmegy

Palinka bor ok


De nem szivesen iszom alapbol mondom, csaladi okok miatt max 1-2 poharral hogy ne legyen sertodes... Nem akarom megserteni oket


Mit ihatok vagy mit valasszak?

2016. máj. 4. 08:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod, hogy "Köszönöm, nem. Inkább valami üdítőt iszok" ? Én soha nem iszom alkoholt családi bulikon, mert nem szeretem, inkább marad az üdítő. Vagy nagyon megsértődnek, ha nem iszol semmilyen alkoholt?
2016. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Norbi update bort light kólával.
2016. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezérrt hülyeség a fogyókúra. Nekem belefér néha evés/ivás és amúgyse tudnám örökkön örökké tartani azt hogy nem eszek semmi cukrosat/illetve nem iszok. Tegyük hozzá én se iszok most ha csak úgy elhívnak,max light colát aztán nézzenek hülyének kit érdekel. Ha most az évente egyszer lévő grillezésről,nyaralásról lenne szó nem fognám vissza magam. Tegyél belátásod szerint. Ha csak családi ebéd én egy pohárka száraz borra szavazok.
2016. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 kilo zsirt 7700 kaloriaval szedsz fel.


Tehat ha megiszol pluszban 1 liter bort, akkor kb. nehezebb leszel masnap legfeljebb 100 grammal.


Szerintem egyel-igyal amit szeretnel, nem ezen fog mulni a fogyasod. Ha nagyon zavar, akkor setalj fel oraval tobbet aznap.

2016. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szívesen iszol, akkor ne igyál. Én még kifogást sem keresnék, közölném, hogy nem kívánom és ennyi. Aki ezt nem képes felfogni, az nyugodtan sértődjön csak meg, nem az én nyomorom lesz ez.


Ha viszont inni akarok, akkor iszom, s ez akkor is így volt, amikor fogytam. Max. aznap nem fogyok, bár inkább elősegíti a fogyásomat az ivás, mivel ha iszom, akkor jóval kevesebbet eszem.


Azt innám, amit jobban szeretek, de mivel te egyiket sem akarod inni, igyál inkább vizet.


Amúgy a jó házipálesszel és a jó borral sincs baj. Sejtméreg, de ennyi :D Kis mennyiségben és ritkán elég jól lekezeli az emberi szervezet.

2016. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kevés bor nem csak hogy nem árt, de jót is tesz. Persze, nem a kotyvalék, hanem az igazi.

Mindenesetre a bor mellett voksolok, max nagyon keveset iszol, ha ennyire zavar.

2016. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy kis fröccsöt innék a helyedben. Megértem a helyzeted. Én kifejezetten utálok inni, de olyan fejjel néznek rám emiatt a családi összejöveteleken, hogy inkább magamba erőltetek valamit, aztán meg vacakul érzem magam egész este miatta, de legalább nem szekálnak.
2016. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!