Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 157 cm és kb 50 kg. Tudom, hogy ez nem olyan sok, de a magasságomhoz az. Elsősorban fenékről, combról és hasról szeretnék fogyni. Mit ajánlanátok? Mennyi az egészséges súly ehhez a magassághoz?

2016. máj. 4. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testképzavaros meg semmi ilyen, csak nem érzem így jól magam. Nem akarok ilyen 10 kilókat fogyni, csak szeretnék formásabb, vékonyabb lenni.
2016. máj. 4. 11:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor vagy egészséges súlyban, ha van energiád, nem esik nehezedre kisebb súlyok cipelése, vagy másik véglet, hogy nem érzed, hogy a súlyod akadályozna a mindennapi életben.

Azt tanácsolom, hogy kerüld a kenyeret, tésztát, helyette egyél zöldségeket. Kerüld a hozzáadott cukorral készült üdítőket és csoki és chips helyett egyél gyümölcsöt.

Így sokat teszel az egészségedért és végső soron fogyni is fogyhatsz.

Kezd el tornázni valamit. Nézz olyan sportot amit örömmel csinálsz. 16 évesen még suliba jársz, akkor megkérdezheted a tesitanárodat, hogy tud-e csapatot a kiválasztott porthoz. De mehetsz egyedül is pl. futni vagy úszni.

2016. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

160cm és 50kg vagyok, és hiába lenne ideális, ha kb.zsír van rajtam csak. Ezzel azt akarom mondani, hogy teljesen megértem a helyzeted.

Kalóriadeficit kell, amit betartasz-->kalóriabázis.hu

Ez segít.

Amiket ehetsz: reggeli pl.gyümölcs, zabkása(vízzel jobb, de lehet tejjel is), ràntotta zöldségekkel

Tízóraira ugyanezek közül, csak kevesebb

Ebéd: csirkemell/pulykamell salátával esetleg kevés rizzsel

Uzsonna: túró zöldséggel, kefír zöldséggel, felvágott zöldséggel

Vacsora: hal, cottage, túró zöldséggel vagy az ebéd

Kerüld a pékárut, cukros üdítőket és ételeket, zsíros húsokat, babot, kukoricàt, burgonyát, tésztát és sajtot.

Ha édesre vàgysz, étcsokit ehetsz, 1-2kockát.

Sok víz!!!

Kitartás:)

2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. máj. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!