Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy nem fogyok?

Mi az oka annak, hogy nem fogyok?

Figyelt kérdés

173cm vagyok, 64,8kg mar 2honapja es nem megy lejjebb a merleg, sem a centik. Semmi nem valtozik. Egeszsegesen eszem, kerulom a cukrot, kardiozok heti 4x minimum 40percet + 20-30perc erosites, egyik nap comb-fenek, masik nap kar es ez valtakozik. Plusz 30perc hullahopp minden masodik 'edzesnel'.

A m.fitnesspallt hasznalom, hogy minden etelnek tudjam az adatait. Kiszamoltam, hogy kimeletes fogyashoz mennyi szenhidratot, zsirt, feherjet kell ennem, ami ugy nez ki, hogy 97g feherje, 163g szenhidrat es 29g zsir. Nem lepem tul, amikor kezdtem, akkor 1500ra allitottam a maximum kaloriat, de nem valtozott semmit, kb 3hete atalitottam 1300kaloriara, de igy sem fogyok.

Nem eszek hust, de mindig beviszem a feherjet. Edzes utan whey isolate-t iszok, cottage cheese-t, tojast (csak a feherjet, maximum 1 sargajat), tofut, rizst, salatakat, abonettet eszem, mar azon is valtoztattam, hogy glutenmentes abonettet ettem es organic rizst eszek es megsincs valtozas. Nem tudom mit csinalok rosszul. Nem fogom feladni, mert el akarom erni a celom, de nem ertem miert nem fogyok semmit, amikor tisztan eszem es mozgok. Mi lehet a baj? Nagyon el vagyok keseredve...



2016. máj. 10. 09:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyebkent, centiben merve az adataim:

Mellboseg: 87cm

Derek:69cm

Feneknel: 102cm

Combom felul: 58-59cm

Combom alul: 45cm

Kar:26-27cm

2016. máj. 10. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert már jó vagy így. Már nem nagyon van miből fogynod. Talán még pár kiló. De tudod, mindig az utolsó néhány kiló megy le a legnehezebben.

Egyébként meg ne nézd ennyire a kilókat, hanem a tested formálódását nézd inkább.

Én a helyedben bevezetnék egy "csalós" napot. Nem kell akkor sem bezabálni, de ehetnél nagyobb mennyiségben és mindenfélét. Ez ad egy löketet az anyagcserédnek.

Az edzéseden is változtathatsz. Egyik nap csak kardió, másik nap csak erősítés. Nem egy nap megosztva.

2016. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jo, nem erzem magam jol a boromben, ha 102cm a fenekem es 59cm a combom. Minusz 4cm kellene, hogy jol erezzem magam a boromben. Koszi egyebkent a tippet, kiprobalom igy az edzeseket, hogy nem keverem a kettot.
2016. máj. 10. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem merülj a számok bűvkörébe.

A boldogság nem azon múlik, hogy itt vagy ott több vagy kevesebb van néhány centivel.

Nem szabad ennyire a külsőségeknek élni. Ennél többek vagyunk.

2016. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyadékbeviteled mennyi? Illetve szerintem a chdat egy picivel visszaveszed a fehérjét megtartod vagy picivel többet. ha így se változik akkor be kell vezetni a ch ingáztatást ( azaz megeszel egy hambit, v 1 tábla csokit)
2016. máj. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!