Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyjából hány kilót kellene...

Nagyjából hány kilót kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Tudom, jöhet a válasz hogy majd látom magamon ha elértem a célt, viszont nekem a fogyásban nagoyn fontos, hogy nyomon tudjam követni.. Van egy kalóriabázis nevű oldal, és sokat segít, de be kell állítanom a célt...


Illetve mennyire fog lógni a bőröm, az adott fogyásnál?

16 éves vagyok, 165 centi és úgy 70-80 kiló között ingázok... fontos hogy nem súly alapján szeretném nézni, inkább alakra..

[link]

[link]

[link]


2016. máj. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
5-10 max.
2016. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte semennyt nem kéne fogynod, max 5kg-t, de szerintem egy kis izomerősítés látványosabb lenne. Amúgy jó alakod van, ne izgulj.
2016. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
LEhet, hogy becsapós a kép...Nem tudom.. nadrágméretem most 38-as, pólóméret 40-es... engem zavar, hogy mindenhaonnan azt kapom, dagadt vagyok...A bőröm mennyire fog megnyúlni úgy 10 kiló után?
2016. máj. 16. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fog megnyúlni ha rendesen adod le és nem egy hét alatt. :D

Heti fél kiló fogyással számolj és tornázz.

2016. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól nézel ki, inkább sportolnod kéne, mint fogynod.

Aki azt mondja neked hogy dagadt vagy az egy barom. A 48 kilós modellek is megkapják, hogy dagadtak, úgyhogy az ilyen megjegyzéseket hagyd figyelmen kívül, mert vannak nagyon eltévedt emberek, akik szerint az az elég vékony, ha már annyira sovány, hogy a menzesze sem jön meg...

2016. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem kb 10-15 kilót.

Elsőnek az oldalért egy nagy pacsi. De ott a makróidat is be tudod állítani, ami még fontosabb is mint a kalóriabevitel

2016. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne fogyózz, hanem élj egészségesen és este 6 után ne egyél. Én így adtam le kb 8 kg.
2016. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!