Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen csirkemell receptek...

Milyen csirkemell receptek vannak amit hamar el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 14:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Párolt zöldséggel enném.
2016. máj. 18. 14:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Én minimális oliva olajon szoktam megsütni a szeleteket, oregánót és borsot teszek rá. A másik (rúgjunk ki a hámból) receptem, amikor egy kanálnyi vajat felmelegítek, fokhagymaport, vagy rendes fokhagymát, fehérborsot és oregánót keverek bele, majd ezzel összekeverem a fél kilónyi csirke húst. Tepsiben, sütőben megsütöm. Mind a kettő gyorsan kész van. Az utóbbit ritkán szoktam, mert ugye a vaj miatt nem épp fogyi kaja :)
2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktam kevert zöldséggel, wokban, ehhez néha teszek egy kis kimchit (koreai fermentált kaja), vagy cukkinispagettivel és paradicsommal.
2016. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fuh elég sok van.

Gyros csirke ( vegeta gyros fűszerkeverékkel. csak rászóród megsütöd)

Gombás csirke ( gomba, csirke és paradicsomos szósz)

curry csirke ( curry fűszert rászórod megsütöd a kockára vágott csirkét és natúr joghurtot ráöntessz ezzel főzöd egy picit)

lecsós csirke ( megsütöd a kockákra vágott csirkét, egy másik edényben csinálsz egy alap lecsót és a kettőt összefőzöd és kész is)

sajtos paradicsomos csirke ( kisütöd a szeletre vágott kikloffolt húst majd teszel rá 1-1 karika paradicsomot, megszórod oregánóval ráraksz egy szelet v reszelt mozarellát be a sütőbe amig a sajt meg nem pirul)

paradicsomos csirke cukkinitésztával ( a csirkét kockákra vágod, megsütöd fűszerezed közben, majd ráöntöd a paradicsompürét , oregánó, só bors bazsalikom. Közben a cukkinit vékony tésztaszerű csíkokra vágod és ezt is kisütöd kókuszolajban. Erre pedig rárakhatod a kész szószos csirkét)


csirkével töltött padlizsán ( csirkét kisütöd , beleteszed a megmosott, kikapart belsejű padlizsánba és megsütöd a sütőben)

2016. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!