Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 73-75kg,175cm...

Jakab Krisztfer kérdése:

14 éves vagyok 73-75kg,175cm és szeretnék fogyókúrázni? (lent)

Figyelt kérdés
Leszeretnék fogyni pár kilót,hogy az izmok fölötti zsirréteg tűnjön el,mert azt hallottam,hogy azt edzéssel nem lehet eltüntetni csak fogyókúrával.Valaki elmagyarázná nekem,hogy működik ez,és egy fogyókúrát leirjon?

2016. máj. 22. 10:08
 1/3 anonim válasza:

Saját tapasztalat: nem kell fogyókúrázni elég ha egészségesen táplálkozol sokszor keveset, rengeteg zöldség, gyümölcs utóbbival csak mértékkel mert sok benne a gyümölcscukor. Reggelre mondjuk zabkása, tízóraira egy marék dió vagy egy alma ebédre valami tápláló Hús vagy hal roston sütve, rizs és saláta uzsonnára valamilyen zöldség vagy joghurt vagy valamilyen gyümölcsturmix vacsorára szerintem saláta teljesen jó.

Én is ilyenek szoktam enni 178 cm és 55 kg vagyok sportos alkat bár rendszeresen nem sportolok csak néha elmegyek futni, sokat sétálok, és ha eszembe jut a nap bármelyik szakaszában elkezdek tornázni csak úgy.

Remélem tudtam segíteni.Ez nem szakszerű válasz volt csak egy tanács ha szakszerű segítséget akarsz keress fel egy dietetikust.

2016. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Sokat segitettél :)
2016. máj. 22. 11:14
 3/3 anonim válasza:
Szívesen. Remélem majd megírod, hogy sikerült-e?
2016. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!