Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egyszerűen?...

Hogyan fogyhatnék egyszerűen? Tippek?

Figyelt kérdés

65 kg avgyok, és kb. 57 szeretnék lenni. Utobbi időben gyors felszaladt az uccsó 5 kg, a sok csokievés miatt. De mostmár azt vissza birom fogni. Kivéve ha van itthon akkor nem igazán tudok ellenállni,mert párom is vesz magának.

Szóval nem tudom milyen étrend kéne, annyi lehetőség van a neten h nem birok eligazodni rajta. legegyszerűbb lenne nekem a tojás, és ha sertéshúst nem ehetek akkor csirke vagy pulykamell. de a többit nem tudom. banán esetleg délelőtt azt szeretem. Ennyi amit kb. tudok biztosítani, joghurtot probáltam de kuka.


A mozgás. Youtubos videókra szoktam néha. Egy hónapban 5 napra rám jön a torhánhatnék. akkor általában cardios, és fenékre vagy hasra keresek aerobic jellegűt. 2-30 perceset.

De hogy tehetném ezeket a dolgokat ugy rendezetté, hogy kialakuljon egy fogyokurás életmód? Vki tudna segíteni, hogy hogy tudnék fogyni? ja és 164cm vagyok

25l



2016. máj. 22. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Sportolj, ne egyel sokat es ha a parodra is raferne, akkor mehetnetek egyutt, probalj ki egeszseges recepteket
2016. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!