Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy picit...

Hogyan fogyhatnék egy picit combból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok, és kb. 2 és fél hónap múlva egy osztálykirándulás keretében strandra is fogunk menni. Van egy pici felesleg a combomon, de csak akkor látszik ha leülök. Kb. 160 cm magas és 46 kilós vagyok. Eddig különösebben nem figyeltem az étkezésre, azt ettem ami itthon volt. Változtassak valamit az étrendemen? Vagy kardiózni kellene? Heti 5 tesióránk van +1.5 óra focizás. Mi lenne a hatásos?

2016. máj. 17. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A súlyod a magasságodhoz TÖKÉLETES!!


NINCS helyi zsírégetés!!


Menj le futni, ha nagyon mozoghatnékod van, de fogynod nem kell!

2016. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom.. Ezért gondoltam a kardióra mert az átmozgat. De lehet hogy igazad van, és nem kellene ezen gondolkodnom, viszont szerintem jobb lenne az énképem egy formásabb combbal.. Á mindegy :D
2016. máj. 17. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Formásabb combokhoz pedig súllyal és anélkül végezz guggolásokat és kitöréseket, és egyéb combra végezhető gyakorlatokat.
2016. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor látszik ha leülök."


Ezt úgy kell érteni, hogyha leülsz, szétfolyik a lábad? Ha igen, akkor ezen csak az izmosítás segíthet, mivel izomhiány miatt alakul ki.

2016. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3as: köszi, ezeket kipróbálom :)

4es: igen, pontosan ilyen. Kipróbálom amit itt írtatok és hátha javul egy picit. ;)

2016. máj. 18. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!