Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? Tobbi lent...

Hogy fogyjak? Tobbi lent 173cm 61kg 14/l

Figyelt kérdés
Mostanában felszedtem néhány kilot. Elhatároztam, h leadok nehanyat. Kiskorom ota sportolok, rendszeresen jarok edzesre emellett minden nap erositek es kardiozok mar 2 honapja . Nem eszek lisztet se tejet csak hust, zoldseget es gyumolcsot stb, este max egy almat. Még sem tudok leadni. Meg mindig 59-61kg vagyok. Van otletetek? Mi valt be nektek?
2016. máj. 25. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Sehogy, ez pont jó ebből nem kell leadnod, hidd el nem viccelek. Amúgy ez fogyókúra kategória.
2016. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideális a súlyos. Meg ha ennyit edzel, gyanús, hogy a kilóid nem kis részét izom adja ki. Inkább centiket nézz.
2016. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Súlyod*
2016. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyós vagy após hátráltat a fogyásban? Avagy miért ebben a témakörben írtad ki a kérdést?
2016. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még ha felszednél 4-5 kg-ot, akkor sem lennél kövér. Nagyon is ideális a súlyod, semennyit nem kell fogynod!!!
2016. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk előfordulhat ám az is, hogy fejlődésben vagy és nem is igazán kéne fogynod per pillanat.
2016. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! (Véletlenül írtam ebbe a kategóriába)
2016. máj. 25. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen számokkal simán lehet valakin felesleg, csak nem sok, de itt eleve pár kilóról van szó. 14 éves lányok ritkán nagyon izmosak.

De tényleg nem a kilót kell nézni, simán lehet az is, hogy jó a kérdező súlya, ezt én nem tudhatom. Ez pont az a szint, hogy nem lehet megmondani, van-e valamirevaló felesleg vagy nincs, tinilányoknak nem kell szálkásnak lenniük, hacsak nem balettoznak vagy tornászok.


Kérdező, ha nem fogysz, akkor nyilván nem eszel elég keveset hozzá, a jó étrend nem elég a fogyáshoz. De első körben tényleg azt kell látnod, hogy hájas vagy itt-ott, az, hogy feljött pár kiló, nem gond, ebben a korban és sport mellett még szép, hogy jön.

2016. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem fogysz, mert kb. ez az ideális testsúlyod. Most vagy érésben, kell egy kis testzsír, hogy mindened megfelelően kifejlődjön. Fogyózni ráérsz 20 éves korodban, de ezzel az étrenddel szerintem nem lesz rá szükséged.
2016. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az isten óvjon meg attól, hogy ilyen paraméterekkel fogyj. Vagy testképzavaros vagy, vagy pedig csont, zsigerek és háj. Előbbi esetben pszichológus, utóbbi esetben pedig sport a megoldás. Fogyókúra egyszer sem.


Ugyanez az isten megáldhatná a válaszolókat is, akik a sport helyett olyanokkal traktálják az ilyen szerencsétlek kiscsajokat, hogy "hát lehet rajta felesleg". Egy kamasz lányon vagy nőn ilyen paraméterekkel nincs felesleg, hanem kevés izom, amitől plöttyedtek. A női hormonháztartás és a szálkás testalkat nem egy ringben játszik. (Kivéve, ha valaki ektomorf alkatú, és alacsony testzsírral is jól érzi magát a hormonháztartása.)

2016. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!