Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Javasolnátok nekem valamit?

Javasolnátok nekem valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon szeretnek lefogyni egy 4-5kgt a nyárra. Próbálkozom azzal hogy kicsit kevesebbet eszem de minel jobban koncentralok ra annal többet eszek egy nap. És folyton éhes vagyok. Sportolni szoktam de nem annyit hogy tenyleg fogyast erjek el vele. Futni nagyon nem birok mert rossz az álloképessegem. Tudnátok javasolni nekem valamit vagy még a tablettara is hajlandó lennék ami nem kàrosít es árban is elfogadható. Előre is köszönöm mindenkinek :)

2016. máj. 28. 08:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az kihagytam hogy a diéták nem válnának be mert apukám folyamatosan töm ennivalóval.
2016. máj. 28. 08:26
 2/6 anonim válasza:

Én ettől lefogytam 62 kg-ról 52-re.


Reggelizz! Bármit reggelizhetsz és lakj jól rendesen. Ebédre is ehetsz amit szeretnél, de keveset. A vacsorát pedig felejtsd el! :D Legyen meg a napi 1 óra testmozgásod, aminek nem feltétlenül futásnak kell lennie, akár séta is lehet(én se vagyok megbarátkozva a futással). Mondjuk a reggeli tömegközlekedést lecseréled sétára. :D Ja és bírd ki, hogy ne nasizz. Se chips, se csoki, se cukorka. A rosszabb napjaidon ehetsz étcsokit, zabkását, gyümölcsöt. Szabadulj meg a cukortól, azaz Fanta, Cola és más-más hízlaló barátaiktól!:D

Hidd el, ez beválik. ;) Sok sikert!

2016. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig a táplálkozás a kulcs. Amíg az nincs rendben, addig nem lesz fogyás. Olvasd el, amit belinkeltem!

2016. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló.Köszönöm szépen hogy ilyen részletesen leírtad nekem hogy mit csináljak. Megfogadom a tanácsot. De lenne egy kérdésem körübelül mennyi ideig kéne csinálnom ?

2.válaszoló neked is köszönöm szépen a segítséget.

2016. máj. 28. 08:56
 5/6 anonim válasza:
Hát én a 3 hónap alatt fogytam ugye a 10 kg-t. Ha te ötöt szeretnél, akkor simán meg lesz 1,5 hónap alatt. Igazán nincs mit. :)
2016. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na, hogy sikerült eddig?:) 1. Válaszoló
2016. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!