Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Hetente 3-4 szer,de ha jön a vakáció akkor minden nap járok szaladni, úgy 3-4 km-t 20 perc alatt kb, de meg csak most kezdtem szaladni. Nem eszem sokat, inkabb fehérjét és kerulom a kenyeret meg zsíros ételeket és a szénhidrátot. Lány vagyok, 17 éves 79 kilo 176 cm magas. Mennyi idő után lesz változás ami már szemmel látható?

2016. jún. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb mindenképp, viszont nehéz ennyiből pontosan megmondani.


Leginkább az bizonytalanít el, hogy az időd alapján van valamennyi alap-edzettséged, aminek viszont ellentmond a súlyod. Ha látványosan fogyni szeretnél, akkor feltételezem, hogy a zsírt sokallod magadon, de igazság szerint aki ilyen tempóban tud 4 kilométert futni, az nem igazán lehet kövér. Szóval ez ellentmondásos nekem.


Én most 92 kg vagyok (ffi), szeptember óta futok, és 5 percre nem tudom megfutni az 5 kilométert - az már elég komoly tempó, amit majd fél órán át kellene tartani. 4 km-t 20 alatt talán összehoznám, de mondom, úgy, hogy lassan egy éve futok (heti 2-3x), és ez idő alatt leadtam 9 kilót. Igaz, ebben heti 2x judo is van, meg az a tény, hogy sok izmot is építettem magamra.

2016. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csiß ***** válasza:
Javasolnám,hogy fuss (szaladgálni a gyerekek szoktak) hetente max 4 alkalommal.Nem kell túlzásba esni,mert meg fogsz sérülni.Előbb-utóbb meg fog látszani rajtad.Ha a nyárra akartál jó alakot,akkor azzal már rég elkéstél.Majd a következő nyárra :)
2016. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alap edzetsegem van mert 6 évet kosárlabdáztam, de akkoriban is testes voltam mert nem figyeltem a taplalkozasra. Egy-ket eve hagytam abba a kosarlabdat, azota hiztam 5 kilot kb de attol futni pont ugy tudok mint elotte :))
2016. jún. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!