Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlati hatásos...

Tudnátok ajánlati hatásos fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 10:35
 1/3 anonim válasza:

Ne fogyókúrázz, egészségtelen!

Inkább próbálj meg egészségesebb ételeket fogyasztani és mozogj sokat.

A fogyókúrával leadott kilók vissza fognak jönni akár duplája is amint befejezed a fogyókúrát.

2016. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a káposztát magában eszed(kb. 2 kistányér), az rengeteg zsírt levisz rólad. Ez egy jó fajta fogyókúra. Hajrá😀
2016. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A mozgás, a mozgás a kulcs!!! Mindegy hogy mit mozogsz, táncolsz, futsz, aerobikozol, vagy biciklizel! A lenyeg, hogy mozogj. A futast nagyon tudom ajanlani, futas+egezseges taplalkozas, es csak ugy repulnek majd rolad a kilok. Nem irtad h kb mennyit szandekozol fogyni, de egy tanacs: ha elotte nem sportoltal, es plane ha sok sulyfelesleg van rajtad, ne varj el tul sokat magadtol eloszor es ne kezdj drasztikus fogyokuraba! A fogyokura nem egezsegtelen, csak ha esz nelkul csinalod, es koplalsz, mellette edzel... Ne vard, hogy egy het alatt lefogysz 10 kilot nulla mozgassal...Mozgassal sem.. Szep lassan valtani kell, es eszlelheto lesz a fogyas. Egy honap alatt le tudsz adni 5 kilot siman, de tobbet is. Csak az a lenyeg h legyen rendszer az etkezeseidben, tudd hogy mikor fogsz enni, mennyit es mit. Keruld a kenyeret, az edesseget, a burgonyat, a tesztafeleket. Es ha ehes vagy, inkabb igyal rgy kis citromos vizet. Ja, igen. Nagyon fontos a megfelelo asvanyianyag bevitel, de ezt nem a cukros uditoitalokkal teheted meg. Igyal nagyon sok asvanyvizet, hiszen a viz nem hizlal!! A merleg ugyan abban a percben tobbet fog mutatni, de ez elmulik. Szerintem minden fontosat leirtam. Tehat a leneg a mozgas es az egezseges taplalkozas.

U.i: Bocsi az ekezetekert, mobilrol vagyok.😊

2016. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!