Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 165cm és 60...

13 éves vagyok 165cm és 60 kg. Szretnék 4-5 kilótól megszabadulni. Olyan diétát keresek, ami gyors és hatásos. Nem enni semmit nem fogok, sportolni viszont napi 2 órát szoktam. Ajánlanátok nekem bevált fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
:))

2014. júl. 12. 18:28
 1/5 anonim válasza:
100%
155 cm 60kg-ról 53-ra fogytam azzal a kis csellel,hogy evés előtt megittem egy nagy pohár vizet, hat után már nem igazán ettem és két étkezést (nálunk a suliba van tízórai, így otthon nem reggeliztem,hanem 8-9 kötül ettem meg az uzsim) összevontam. emellé tornáztammindenféle haslaposítos szutykot ameddig meg nem untam.. de a zuhany alatti 50 guggolást még ma is van hogy megcsinálom. :) nembiztos hogy ez elég gyors de tartós. :D nekem (elég lusta vagyok) kb 4 hónapomba tellett de látható a változás. :D nem mindig a gyors a jó,mert azt utána könnyű visszaszedni és elképzelhető,hogy a gyorsaság miatt a szervezeted egyensúlya felborul és a kétszeresét szeded vissza.. :S remélem tudtam segíten. :) sok szerencsét. :)
2014. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
44%

Szia! Én 160 cm vagyok 50 kg régen 55 voltam...

Amit tudnod kell hogy az hogy hogyan nézel ki 80% ban az evéstől függ 10% ban sport és 10% ban genetika.

összvissz úgy fogytam 5 kilót hogy minden nap 15 percet futottam es 30 percet edzettem (felülés fajtákat, lábgyakorlatok, kicsit súlyzoztam) sokszor videókat követtem (YouTube: blogilates)

Régen többször ettem ilyen meki,KFC kajákat de mar nem (ha van lehetőséged egyél sok zöldet) és en is ezt a víz trükköt tartom jónak :)

2014. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben :), köszönöm a válaszokat, meg fogom fogadni. Már én is inkább a kissé lassabb diétában bízok. A víz nagy ötlet, köszy. ;))
2014. júl. 13. 16:55
 4/5 anonim válasza:
100%
Fogyokurat ennyi idosen nem ajanlok. Inkabb elj egeszegesen Az nagyon jó ha mozogsz rendszeresen a futassal es az uszasal jol lehet fogyni. A gyorskajakat feljsd el probalj minel kevesebb zsiros dolgokat enni. Kevesebb tesztat egyel soksok zoldseget es gyumolcsot egyel. Ne edd magad dugig addig egyel amig jol laksz akarmilyen nehez ellen alni h egyel ne tedd. Tizoraira, uzsira egyel gyumolcsot, salatat. Nem kell azigoru dieta mert abba a korba vagy amikor nagyon sokat nosz ugyhogy idovel megynyulsz.Igyal sok vizet ha csokira vagysz egyel etcsokit ha valamilyen edessegre vagysz suss magadnak valami egeszseges sutit.A cukros italokat pl: cola, sprite stb ezeket is feletsd el. Ha szomjas vagy vizet igyal a teat is cukor nelkul idd. Magyarul egyel csupa egszseges kajakat es az egszsegteleneket meg felejtsd el!:) remelem tudtam segiteno sok sikert:)
2014. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, keruld a nasikat, kolat, chipset, mindenfele csokit, cukros uditoket. A viz jo otlet, bar annyiban nem, hogy akkor ugyan csokkenti az etvagyad, de kesobb ehesebb leszel. En ugy fogytam hogy este hat utan nem ettem semmit. Inkabb reggel egyel egy kicsit tobbet. Vacsorára inkabb gyumolcsot, zoldseget egyel, peksutit ne nagyon. Igyal sok citromos vizet. Es fontos hogy edzes utan potold az asvanyi anyagokat.😉 Hajra!😊
2016. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!