Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz? Fogyókúrázom,...

Ez így jó lesz? Fogyókúrázom, vagyis inkább életmód váltásnak hívnám, és kiváncsi lennék a véleményetekre, kell -e valamit változtatni, vagy így eredményes lesz a dolog?

Figyelt kérdés

Kb 10-15 kiló feleslegem van, voltam én már 60 kiló is, de az régen volt és azóta szültem is. Ebben az évben szeretném leadni a felesleget, tehát nem sietek sehova.

reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér vmi felvágottal, zöldfélével, ha van itthon, vagy 5 kanál natúr zabpehely vízben főzve gyümölccsel vagy mézzel. 1 bögre kávé édesítővel.

Tízórai: néha kimarad, de általában gyümölcs vagy joghurt

ebéd: sokszor külön főzök magamnak, akkor zöldséget párolok, vagy rakottan, főzelék rántás nélkül, leves, husi, amiből épp tudok főzni.

uzsonna: szintén gyümölcs vagy tejtermék szokott lenni.

vacsora: vagy az ebédből eszek, vagy egy két szelet puffasztott rizst vmi feltéttel.

Csak barnarizst eszek, ha eszek, tésztát nagyon ritkán, de akkor durumtésztát. Krumplit szinte soha köretnek, csak ha a levesből kieszem. Próbálok sok vizet, natúr teát inni, de a folyadék az én gyenge pontom. Sütit, édességet csak alkalmakkor eszem, pl. most húsvétkor, de nem vagyok édes szájú:) Ha sütök, akkor diabetikus sütiket magamnak.

Mozgás: kétnaponta fél óra lépcsőzőgép (még csak ennyit tudok), és még egy félóra súlyzós gyakorlat illetve R. Réka van 5 percedből a hasgyakorlat. És ha épp nem esik, akkor minden nap nagyot sétálunk a lányommal.


2010. ápr. 12. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó, csak pár dologra figyelj:

- joghurt az ugye natúr?

- durumtészta nem jobb, mint a többi - teljes kiörl. vegyél (én pl. nem bírom megenni, annyira rossz), ha nem megy, akkor legalább tönkölyt (az finom)

- diabetikus sütiben is van fehér liszt

2010. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak teljes kiőrlésű lisztet használok, de csak ha kell, pl. sütibe, vagy ha egyszer egyszer pizzát sütök magamnak. Kb. két hónapban egyszer eszek tésztát, azt hittem a durum jobb, mert azt olvastam sok helyen. Ja és ha sütit sütök, édesítőport teszek bele, vagy mézet, tudom h az édesítő nem túl egészséges, de még mindig jobb mint a cukor. Natúr joghurt, de néha becsúszik gyümijoghurt is:P
2010. ápr. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!