Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyek még ma?

Mit csináljak? Egyek még ma?

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam edzésen, úsztam körülbelül háromnegyed órát. Anyának ma van a szülinapja, így elmentem a munkahelyére, ahol kisebb "buli" van és megettem egy kakaós csigát (17 dkg) és ettem még egy kis fagyit is. Ezután hazamentem és mivel a napokban volt a testvérem szülinapja is, ettem egy kis csokitortát, ami megmaradt (8,5 dkg). Még csak délelőtt van, nagyon sokat ettem. Szerintetek egyek még ma? Mit? Egyébként az elmúlt 5 hónapban fogytam kb. 4 kilót és izmosodtam is.

166 cm/53 kg

166L



2016. jún. 16. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia, szerintem ne nagyon egyél már ma. Nem hiszem ,hogy jót tenne neked. Vagy ha még is,délutánra egy kis gyümölcsöt. Abból ,pedig kivéve a banánt.
2016. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél, mert különben nem fogsz lassan anorexiás súlyba érni!
2016. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értek egyet az elsővel.

Ma kb. szénhidráton kívül semmit nem vittél még be. A gyümölcsöt pont emiatt, a fruktóz miatt ma már inkább hagyd.

Egyél valami húst, salátával, este is ehetsz még, sovány túrót, vagy valami kis husit ott is, esetleg tojást, szénhidrátot akkor már ne.

2016. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyél, 1 nap bűn semmit nem jelent, az emésztő rendszerednek meg az egyik legfontosabb a rendszeresség.
2016. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont, ha holnap nehezebb leszel, ne ijedj meg, most feltöltődtél szénhidráttal és minden szénhidráthoz 4 víz jön, tehát ha most 200ch-t elfogysztottál pl, ahhoz jön 800gramm víz tehát 1-2 napig lehet, hogy 1 kilóval több leszel.
2016. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

166 évedhez képest jól tartod magad, s még a korral is haladtál.:D


Viccet félretéve, étkezz a mai napon úgy, mintha nem történt volna semmi se. Nem kell koplalni vagy más hülyeséget csinálni egyetlen nap miatt. Vagyis fél nap miatt.

2016. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne mérd le a sütit még karcsú emberként is, ez beteges. Én fogyáskor se mérem le, az ilyen napok kilengők és kész. Bár én nem ilyen keveset eszek, ráadásul a rendes ételeimen felül. Mert azok ugyebár azért kellenek. Jó, a tortában akad egy kis fehérje, de nem olyan sok. Zsírt és cukrot vittél be rendesen, innentől inkább fehérje, zöldség menjen s az úgy OK lesz. Edzel, nincs gond a többlettel, tömegelni is jó dolog. Persze a többlet általában jó ételből menjen.
2016. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!