Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm es 64kg vagyok.4kgt...

175 cm es 64kg vagyok.4kgt szeretnek fogyni. Igy lehet?

Figyelt kérdés
Csipore es hasra hizok inkabb. Ha napi 1500 kaloriat viszek be egy nap, viszont nem mindennap edzek akkor fogyhatok? Napi szinten 20percet minimum kozepes tempomba biciklizek. Viszont most tudogyulladasom van es tegnap pl 400kaloriat birtam csak bevinni, ma mar tobbet. Edzeni egyaltalan nem birok. Szoval ha igy eszem de nem edzek akkor fogyhatok?

2016. jún. 20. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kalóriaigényedet, de valószínűleg lassan fogsz így fogyni.
2016. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom.
2016. jún. 20. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mivel tüdőgyulladásod van, ezért most qrvára nem azzal kéne foglalkoznod,hogy hogyan fogyál le. Mondjuk napi 400 kalóriával tuti a fogyás,csak az nagyrészt izomból lesz. De egyébként ki az az elmebeteg, aki ilyen viszonylag komoly betegség közben azt számolja,mennyi a kalóriabevitele?
2016. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tudogyulladasommal azon kivul, hogy reggel este szurira megyek, teazok es fekszek mast nem tudok kezdeni!
2016. jún. 20. 23:26
 5/8 crudy ***** válasza:
Nem az a baj h ez bárkit zavar hanem az h mint a fogyókúra mint az edzés amúgy technikailag nem egészséges. Természetesen fejlődik tőle az immunrendszer is és a szervezet is de pl edzés után az immunrendszered sokkal gyengébb mint előtte. Nyilván laikus vagy így egyáltalán nem kell tudnod de h minden sportolónál azt nem tudom de nálunk testépítőknél van egy olyan szabály h betegen tilos edzeni. Ez ugye érthető is, hiszen amikor a tested a tüdőd szétesését próbálja megakadályozni akkor nyilván nem tud koncentrálni az izomépítésre és az sem jó ha ilyenkor még a tápanyagot is megvonod tőle. Hiszen a diétának pont ez a lényege. Amíg beteg vagy próbálj a kalóriaigényed fölött kajázni, a 400 az tényleg nagyon kevés de több mint a semmi. Koncentrálj a fogyásra amikor már tuti egészséges vagy. Persze ezeket csak akkor vedd figyelembe ha okosan egészséges körülmények között szeretnél fogyni, ha nem csak mutasson mást a mérleg akkor ne foglalkozz azzal amit mondtam, nyomasd a hajtást.
2016. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék hány éves lehetsz, mert a 3-nak nagyjából igaza van. Épeszű felnőtt ember ha viszonylag komoly betegsége van nem a fogyással foglalkozik. A betegség alapból megterheli a szervezetet.
2016. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ! Persze most az a legfontosabb hogy meggyogyuljak, minden evben elkapom ezt a betegseget :( A 400 biztos h keves, de egyszeruen nem bírtam mèg vizet sem inni, bár azt amugy is tuszkolni kell magamba, mert ha nem akkor kb fel litert innek meg...de igy ha nem vagyok szomjas is iszok, mert az is fontos..
2016. jún. 20. 23:34
 8/8 crudy ***** válasza:
Hát kell kell, az okosok azt mondják h 20 kilónként egy liter víz. Az meg aztán pláne fontos tudőejnyebejnye közben. Próbálj meg magas kalóriatartalmú kajákat nyomatni. persze most nem egy dupla big macre gondolok, hanem lencse (ami amúgy nagyon frankó dolog) rízs, krumpli stb.
2016. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!