Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék fogyni? Minden héten 1...

Tudnék fogyni? Minden héten 1 óra sétálással le tudok fogyni vagy kocogással?

Figyelt kérdés

176cm és 78,5kg vagyok.

Normális és gyors válaszokat kérek

15/L



2016. jún. 28. 03:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sétálással? Heti 1 óra kocogással? Ezt komolyan gondoltad?
2016. jún. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy órával nem. Heti 3x-4x egy óra futással, igen. De fontos az egészséges táplálkozás is.
2016. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Normális és gyors válaszom: így nem. Dagadt maradsz.
2016. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nem igazán. Inkább menj többször egy héten. Próbálj egészségesen étkezni, de ezt szerintem te is tudod. Ha nagyon nagyon fogyni szeretnél akkor menni fog, ha nincs akaraterő felejtsd el az egészet.
2016. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.



Ha fogyni akarsz akkor mozognod kell heti 5-6 alkalommal. Leginkább kardió mozgásra van neked szükséged, de nem árt némi erősítő gyakorlatot végezned. Ha nincsenek súlyzóid és nem akarsz kondira költeni, akkor végezhetsz saját testsúlyos edzéseket. Ott a Fegyencedzés az nagyon jó, a kezdő lépések irtó könnyűek de hatásosak, bár neked ezt annyira nem kell, de célszerű picit erősítened hogy ne izomból fogyjál le. A kardiózást javaslom. Futás a legegyszerűbb de ha nem vagy a mozgáshoz szokva eleinte inkább sétálással kezdj egy 20-30 percet sétálj aztán amikor bemelegedtél válts át nagyon lassú kényelmes kocogásra. Javaslom a lépcsőzést vagy meredek helyen haladj felfelé a is sokat segít, de ne ezzel kezdj rögtön nagy lendülettel, szépen fokozatosan kezdj kisebbel. A fogyás türelmi játék heti 1 kilónál többet ne akarj leadni, persze első 2-3 hétben megeshet hogy hirtelen sok ugrik le rólad és utána jóval kevesebb, de nem szabad feladnod. Persze a mozgás mellett a kajálásra is figyelj oda. Nem azt mondom hogy kezdj bele magazin diétákba meg ilyen 90 naposokba mert az egész egy orbitális baromság, egy nagy süket duma. Legyen kiadós étrended és lehetőleg rendszeres, minél egészségesebb kajákat eszel, több sovány húst leginkább a köretekre figyelj oda, inkább rízst egyél vagy kevesebb krumplit mellé. Tészta féléknél is inkább az adagra figyelj oda. A nassolásokat lehetőleg mellőzd max heti 2-3 kocka csokit egyél ha annyira kívánod. Néha persze kell "bűnözni" bár nem értem miért bűn az evés, de így szokták mondani. Ezzel azt értem ha alkalom van nyugodtan egyél sütit vagy egyél jókat ha megkívánod, ezzel nem fogsz ártani.


Hasonló módszerrel 30 kilót dobtam le magamról még 2 éve.

2016. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Séta vagy kocogás? Nem mindegy. Ha bírsz egy óra kocogást, akkor le a kalappal.

Inkább hetente 3x mozogj, a heti 1 nagyon kevés.

És persze a legfontosabb az étkezés, hogy az rendben legyen.

2016. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napi egy órával sem, ha mellette nem figyelsz a kajára. Sőt, ha többet eszel, akkor még hízhatsz is napi egy óra sétával. Honnan tudjuk?
2016. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kedves 5.ik válaszoló. A kardió edzés fogyókúrára kimondottan ártalmas, mivel ez azt jelenti hogy kb 150 felé viszed a pulzusod. Ebben az esetben a test nem a zsirt égeti, hanem az izmokból veszi el a szénhidrátot.. ellenben az aerob edzéssel, ami tempós séta és a kocogás valamely formája. 150 alatt legyen a pulzus, vagy még úgy is ellenőrizheted, hogy ha futás közbe megállsz, és birsz beszélni, nem lihegsz, akkor jó tartományba mozogsz.

Aerob edzés 40-60 percig ajánlott heti 3-4 alkalommal.

de a shop.builder sárga kapszula nevezetű könyvet ajánlom mindenkinek evvel a témával kapcsolatba.

2016. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Az étkezést én is tudom. 5-ik válaszoló! A kocogást választom.heti 3× 4× és még az unoka bátyámtól kölcsön kérem a súlyzoját.

És mennyi vizet igyak? Szénsavasat vagy szénsav mentest? Én vizes vagyok,cukros italokat ritkán iszom.

2016. jún. 28. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Természetesen mentest. Min. 3 liter/nap.

A vitamin-és ásványianyagbevitelnek is rendben kéne lenni. Erre sokan nem figyelnek.

2016. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!