Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hatasos lenne 4...

Szerintetek hatasos lenne 4 nap alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, nem egeszseges. En sem vagyok a gyors fogyokurak hive, ezt elore ki is jelentem,mielott itt lehulyeznek engem.Nem is 10 kilot akarok leadni csak 1-2 kilot, meg formasodni egy kicsit, mivel engem szerzodes kot ezekhez sajnos.

A lenyeg annyi, hogy termeszetesen orvosi felugyelet mellett vegeznem 4 napig az alabbi "napirendet":

Reggeli: salata vagy parolt zoldseg.


30 perc szobabiciklizes.(valtozo intenzivitassal)

30 perc popsi es comb edzes.



Ebed: gyumolcsturmix


35 perc szobabicikli


Vacsora: gyumolcsok/zoldsegek


20 perc popsi es comb formalo gyakorlat


Ezzel vajon mennyit ernek el 4 nap alatt?

Nem megvaltani akarom a vilagot, de egy kis formasodas lathato lesz?

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat.:)


2016. jún. 30. 19:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 20 eves lany/ no vagyok. (Ahogy tetszik) szoval mar nem epp egy fejlodesben levo szervezet.. Vagyis annyira nem
2016. jún. 30. 19:57
 2/17 anonim ***** válasza:
4 nap alatt formásodni semmit se fogsz, amit lefogysz 1-2 kg az víz lesz, de miért akarsz 1 nap ilyen sok cukrot bevinni?
2016. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen változás nem lesz. Egy testépítőnek,aki a végletekig le szálkásodva a verseny előtti szénhidrát ürítés+töltés illetve a vízhajtás min. 6 napig tart. Na ott van formaváltozás,de nálad nem lesz. Ennyi.
2016. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk fogysz 1 kilót vagy annyit se. Miből izmosodnál, ha izmot kell bontanod, mert nemcsak koplalsz (ilyen röviden lehet, hogy nem számít), de szinte semmi fehérjét nem viszel be? Izmot fogsz bontani, elkerülhetetlenül.
2016. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit egyek akkor? Reggeli esetleg egy kis szenhidrat ebedre meg feherje?
2016. jún. 30. 22:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, minden étkezésnek teljes értékűnek kell lenni, minden étkezésedbe legen szénhidrát/fehérje/zsír/rost
2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Fehérjét és zsírt mindenképpen kéne, esszenciálisak. Némi zöldség pedig sosem árt.

De 4 nap oly pici, hogy akár totális böjtöt is tarthatsz, de akkor ne eddz, mert az úgy már nem OK. Egyszerűen egyél normálisan, bár szolidan és eddz. Mondjuk 2 naponta teljes testre, nemcsak feneke s combja van az embernek. Persze évek kellenek, hogy igazán látványos változás legyen, de azért már egypár hónap után is látszani fog, sőt, akár hamarabb, mivel bizonyára nincs sok felesleged (bár egy kövér is akarhat csak 1 kilót fogyni, de valószínűleg nem erről van szó). De pár héten belül tuti nem, max. ha bedurrantod valamely izmod, de az se sok.

2016. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az összbevitel számít, dehogyis kell minden étkezésbe minden. Ch-t pedig nem is muszáj bevinni az étellel, csak nem tudjuk elkerülni. Plusz itt 4 napról van szó, itt azért nagyobb a szabadság, bizonyára a semmitől se lenne baja, csak haszna se lenne sok.
2016. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. de jobban jársz ha van minden étkezésbe minden tápanyag...
2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző: Nem, nem igazán. Én amellett vagyok, hogy az első és az utolsó étkezésben is legyen jelentős mennyiségű fehérje, ebben szerintem van is logika, de nagy gond akkor se lesz, ha ez nem teljesül (csak nekem az izombontás majdnem mindenáron minimalizálása a heppem :P). Messze az összbevitel a legfontosabb. S vagyunk páran, akinek az is, hogy a szénhidrát nagyon alacsonyan legyen. Teljesen jó, ha majdnem nulla egyes étkezésekkor.
2016. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!