Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkor az esélyem a TB támogat...

Mekkor az esélyem a TB támogatott hasplasztikára?

Figyelt kérdés

Anno (2013-ban) 120 kg voltam és nagyjából 169cm,tehát a BMI indexem jóval 40 fölött volt, pontosan: 42.

2015 júniusában az Update életmódot kezdtem el,akkor 107 kg voltam,majd a mai napon a súlyom 92 (173cm - ma 31 a bmi). Sokat fogytam, sporoltam, de a bőr lényegesen megnyúlt. Most 16 èves vagyok.

Tudtommal az egyik kritérium a 10es bmi index csökkenése, valamint a súly tartása, legalább 1 évig. Ezek megvannak. Mekkora eséllyel indulok, ha az orvos is követte a fogyást?


2016. júl. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de inkább még dobj le legalább egy 20ast, és utána plasztikáztass.
2016. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a TB-nél kérdezed meg?
2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert azt vártam, hogy talán kapok értékelhető kommenteket. Akik leírják a tapasztalatukat stb.. Egyből nem akartam ezt megkérdezni tőlük.

Első: miért szükséges még -20? Egyáltalán nem látszik, hogy 92 kiló vagyok, csak a bőr nyúlt meg.

2016. júl. 6. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
170 centihez még rengeteg a 90 kiló. Előbb tényleg add le azt a maradék túlsúlyt, majd csak azután rohanj sebészhez.
2016. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyetértek. Én 40 kilót fogytam és most 58 kg vagyok. Szerintem is kéne az a 20-25 kiló mínusz hiába nyúlt meg a bőröd. Tudom milyen mert nekem is megnyúlt. Azt nem tudom,hogy a TB támogatja, de nekem is kéne.


16/L

2016. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!