Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 10 kilót 2-3...

Hogy fogyjak le 10 kilót 2-3 hét alatt? Mit szabad és mit nem ennem?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos kérlek segítstek!
2008. szept. 28. 12:36
 1/8 anonim válasza:
100%
2-3 hét alatt sok az a 10 kiló szerintem, sok zöldséget, gyümölcsöt egyél, meg az olyan ételekből amelyek nem zsírosak, ehetsz egy keveset, legjobb ha számolgatod a kalóriákat; neten vannak kalóriatáblázatok mondjuk azoknak a segítségével, és naponta kb 1300 kalóriát eszel meg, és persze fontos hogy legyen valamilyen mozgás, a futás erre a legoptimálisabb szerintem, mert a futás az egész testet megmozgatja. Egyetlen átka van a gyors fogyásnak, hogy nagyon könnyű visszahízni ha nem figyelsz a táplálkozásodra, a legegészségesebb az lenne, ha egy héten 1-2 kilót fogynál, de kitudja miért ennyire sürgős neked :-) Sok sikert! Remélem segítettem :-)
2008. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarjál 2-3 hét alatt 10 kilót fogyni! Nem fog sikerülni. Az egsézséges az a hetente fél-1 kiló. Max 2. de az már sok sztem. Ha sikerül is akkor valszeg sok izmot vesztítesz ami nagyon nem jó, és sok vizet. Meg úgyis visszahítod a dupláját. Azt a 10 kilót nem 2-3 hét alatt szedted fel, akkor miért most jut eszedbe leadni? Inkább próbálj egy reális célt kitűzni és olvass el egy jó életmód könyvet hozzá. Ne valami vacak divatdiétát. Inkább tanuld meg a helyes életmódot és folytasd azt és akkor nem lesz oylan gondod többé, hogy 10 kilót 2-3 hét alatt. Megjegyzem én 3 hónap alatt fogytam 8at.
2008. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 10 kg -tól szeretne megszabadulni, egészségesebb és tartósabb ha mindezt ha mindezt lassan teszi. Ennyit biztonságosan kb. 2,5 - 3 hónap alatt tudsz leadni. 2-3 hét alatt nincs értelme. Ha sikerülne is, akkor is csak olyan módszerrel ami egészségtelen és hosszú távon nem tartható. Tehát bele is betegedhetsz, illetve utána hipp-hopp visszajöhet a kétszerese.

Fogyjál tudatos étkezéssel és sportolással, normál tempóban.

Egyébként miért ilyen sürgős?

2008. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, nem 2-3 hét alatt szedted magadra azt a 10 kilót. Akkor ne is akarj ilyen gyorsan megszabadulni tőle. Amúgy se lehetséges. Ahogy előttem írták, ennyi súly leadásához 2-3 hónap kell.
2008. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fogytam 2 hét alatt 10 kg-ot. Csak kefírt ettem napközben, este pedig 1-2 almát, szőlőt, banánt, ami éppen volt otthon. Mindennap tornáztam akkoriban Bíró ica :D kazijára, kb. 45 perc volt. Nem jött vissza 1 dkg sem azóta sem, de utólag belátom hogy nagyon egészségtelen villámfogyókúra volt, még egyszer nem kezdenék neki te se tedd!!! Főnököm aki orvos, heti kb. 2 kg-ot tanácsol, de az már a felső határ.
2008. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én 3 hét alatt fogytam 8 kg-t, nem éheztem, csak a kenyeret, tésztaféléket, sütit, csokit kihagytam, és este már nem ettem. Volt olyan, hogy vacsorameghívásunk volt, persze nem hagytam ki a sok finomságot, de csak mértékkel - és kenyér nélkül - ettem mindent. Ezen kívül valóban rengeteg gyümölcs, zöldség. Ja, és este 6 után lehetőleg semmit ne egyél!

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a testalkatod, mert ha eleve "ducibb" vagy, akkor biztos többet kell tenned a fogyásért, de ha csak hirtelen felszaladt ez a pár kiló, akkor megszabadulni is könnyebb tőle.

2008. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elöttem szóloknak igaza van nem egészséges és nem is szabad ennyit fogyni 2-3 hét mert elmesélem : zsirsejtje mindenkinek van csak neked megtelitődtek és újabbakat termelt és ahhoz hogy onnan kiürüljenek nagyon sok idő kell eleinte azért nem látszik mert a szerveid közül ürülnek ki ezért nem is fogysz olyan hama ha okosan akarsz fogyni akkor 2-3 hét alatt ne akard leadni a 10 kg hanem ahhoz 2 hónap kell kb. de sokat is kell mozognod
2008. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2-3 hét alatt nem tudsz lefogyni...tulajdonképpen semmennyit sem, mázli, ha 1-2 kilót leadsz, mert a legtöbb diétához is oda van írva, hogy 2 hét, míg a szervezeted befogadja az új ételeket, és a sok mozgást, de ha ez megvan, utána elég hamar beindul a fogyás, tehát olyan 10 kg ot 2,5 hónap alatt tudsz leadni sok mozgás, és egészséges életmód mellett
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!