Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 155cm 60kg...

13 éves vagyok 155cm 60kg fogyni szeretnék! De hogy?

Figyelt kérdés

Hetente 5 alkalommal szoktam járni focizni, nem szoktam nassolni csak ritkán, nem eszek túl sokat!


Kondizni is jártam fél évig a szüleimmel és ott tornáztam futottam stb...Egészségesen étkeztem, de mégsem tudtam lefogyni heti 3x jártunk, de semmi nem használt.

Valaki tudna valami tippet adni, hogy hogyan fogyhatnék le? Minimum 10kgt szeretnék fogyni mert utálom hogy mindég csúfolnak a kinézetem miatt

Valaki tudna segíteni??????



2016. júl. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked mèg nem kell fogyóznod :)

Csak figyelni az evèsre.

Miket eszel?

Mit nasizol?

Mikor?

Lègyszi őszintèn mondd el mert így nem tudok segíteni

Mennyit iszol egy nap?

2016. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra az egészséges étkezés, milyen ételeket?

Próbálj meg cukor- és műkajamentesen táplálkozni, ha eddig nem tetted. Drasztikusabb fogyókúrába ne kezdj, ahhoz még túl fiatal vagy. Mivel most vagy növésben, fejlődésben, sok energiára van szükséged, tápláló ételekre, azt a pár kiló pluszt még "el is nőheted".

A csúfolkodókkal ne foglalkozz (tudom, könnyű azt mondani), ha látják rajtad a reakciót, annál könnyebb céltábla vagy. Fapofa és ne mondj nekik semmit. Másik verzió (amitől változhat a hozzáállásuk): ha nem tudod őket elkerülni (pl. osztálytársak, család), kérdezd meg tőlük, ők mit javasolnak, mit tennének a helyedben. Bármit mondanak, bólogass, hogy oké, megpróbálod, aztán persze nem muszáj a tanácsaikat megfogadni, inkább tapasztald ki, mi a jó neked.

Arra vigyázz, hogy elég fehérjét és valamennyi zsírt is fogyassz, ezek kellenek a növekedéshez, és az agyad fejlődéséhez is.

2016. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát száraz kajákat, de ez változó! Nem szoktam nassolni ha igen akkor szotyi vagy egy kis chipset de nagyon ritkán. Hát általában sima vizet iszom napi 1l kb nem szoktam sokat inni
2016. júl. 19. 04:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen száraz kajákat? Nem értem, mit takar ez.
2016. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam leveseket enni, csak ritkán napi 1l vizet iszom, általában sült/főtt kajákat eszem, de semmiféle leveseket nem fogyasztok.Pl: reggelire virslit,müzlit, vajas kenyeret (1 szeletet). ebédelni nem nagyon szoktam, inkább eszek egy kicsit 3 órakor és vacsorázok de nem mindég.
2016. júl. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!