Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Mit kéne tennem?

Miért lehet ez? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta enyhén kövér voltam, viszont úgy fél éve már elég egyértelműen kövérnek nevezhetem magam. Kb 3-4 hónapja gyakorlatilag nullára csökkentettem a cukorfogyasztásom (2 hetente 1 nap fogyasztok max, de akkor is keveset). Amikor kezdtem akkor 61kg voltam, most 55-56kg. Közben nőttem 4-5 centit, ennek ellenére kicsit sem tűnök soványabbnak. Tudom, ez nem olyan sok, de nem kellene ennek legalább egy kicsit látszania? 13/F

2016. júl. 9. 23:15
 1/2 anonim válasza:

Figyelj! Mivel még fejlődő szervezet vagy, így nem szabad megvonni semmilyen tápanyagot (cukor), csökkenteni kell, majd azt a szintet tartani. Iktass be testmozgást (pl: futás napi 30 perc). A hájasodás leginkább alkati dolog, ez ellen nem tudsz mit tenni, de oda tudsz és kell is figyelni. Amúgy meg ez a súly amit mondtál a korodhoz és nemedhez képest határon belüli. Szóval nyugi ;)

Amire a legjobban figyelj, hogy ne legyél anoreksziás!

2016. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 9. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!