Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60 nap alatt hogy lehet lefogyni?

Kisribizli kérdése:

60 nap alatt hogy lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

13 éves lány vagyok, kicsit duci. Mindenki piszkál miatta, és nekem is kényelmetlen. Szó szerint lötyög a háj rajtam amikor futok, és a tapadós felsők sem állnak szépen rajtam. Még is hogyan tudnék évnyitóra lefogni, és erősödni?

Nagyon nehéz hozzá kezdeni, azt se tudom hogyan, de motivál az a gondolat, hogy végre nem fognak piszkálni a hájam miatt. Igazából hasról és combról szeretnék fogyni, de izmosodni is.

Mondanátok napirendeket, hogy mit kövessek fogyókúra képp?

Előre is köszi.

(SÜRGŐS)



2016. júl. 10. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Milyen magas vagy? Hány kg?

Mit szoktál enni egy nap? Sportolsz valamit?

2016. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem mindegy, hogy két kilót, vagy húszat kell-e fogyni...
2016. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt tudni kellene, hogy mennyi a fölösleg rajtad, másrészt mennyire vagy értelmes ezen a téren.


Mindenképpen oda kellene figyelni az étkezésedre, de föként sokt kellene sportolni (nassolás helyett is)

2016. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendbn, koszonom szepen.148 centi vagyok es 48 kg.

Nem vagyok nagyon magas. :D

2016. júl. 10. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokat fogyni nem kell, mert még növésben vagy. Inkább rendszeresen sportolni, és nemcsak néha picit futkározni.

Ha sposrtolsz, akkor az alakod megváltozik, formásabb lesz, emellett a több mozgás miatt több kalóriát használsz el, azaz a súlyod is csökken(het). De ha izmot építesz fel, az nehezebb, mint ugyanakkora "méretü" zsír, azaz váltoatlan súllyal is vékonyabbnak fogsz látszani. NE csak a kilókat nézd, hanem mért meg körbe magad több helyen (derék, fenék, mell, comb, kar) és azt figyeld.

2016. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 valaszolo:

Rendben, sokat segitettel. Holnap le is merem magam, es mostantol rendszeresen fogok mozogni, es futni is. :)

Ami nem is nagyon hatraltat, mivel elegge hiperaktiv vagyok. :)

2016. júl. 10. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy hagyd el a következő ételeket: cukor, csoki, üdítő, minden amiben cukor van, liszt, fehérkenyér, tészta, burgonya. Minden olyan ételt aminek magas a glikémiás indexe. Ennek szerintem nézz utána mit jelent.

Továbbá minden nap gyalogolj sietős tempóban kb.45 percet egyfolytában, megállás nélkül.

Ételek mennyiségét csökkentsd le, de csak annyira hogy soha ne koplalj, ne korogjon a gyomrod.

Az ételeket tápanyag szerint osztályozd, mindig vigyél be arányosan összetett szénhidrátot (pl.rizs) fehérjét (csirkemell) és telítetlen zsírt (hal, növényi zsírok).

Többször egyél keveset egy nap, és igyál sok vizet. Sok sikert :)

2016. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó:

Köszönöm neked is, eddig fogalmam sem volt róla, hogy milyen étrendet vezessek be. :)

Köszönöm szépen még egyszer, és utána fogok nézni, hogy miben mennyi a szén-hidrát, zsír, cukor, egyebek. :)

Bár én inkább átálltam erre a gyümis étrendre. :)

Reggel vajas kenyér almával, (igyekszem barna, vagy magvas kenyereket enni)tíz órai egy két szem barack, ebéd hús leves meg rizs, uzsonna joghurt valami könnyű péksütivel, és vacsorára pedig az ebédem 1/3 része. :)

Igyekszem minél változatosabban táplálkozni, a vacsorát pedig este 6 előtt megenni. :)

És rájöttem, hogy csoki nélkül jobb mint vele. :)

Mostmár én is csak 2 naponta eszek kis mennyiségű csokit, vagy valami édességgel megjutalmazom magam. :)

Az étrend mellett pedig odafigyelek rá, mikor vagyok a legaktívabb, és igyekszem akkor kihasználni az alkalmat, hogy tornázzak, mozogjak.

Naponta többször. :)

Köszönöm szépen mindenkinek! <3

2016. júl. 11. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, az utolsó voltam, ajánlom ezt a könyvet, néhol szókimondó de ez ne zavarjon :)


[link]

2016. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!