Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen fogyókúra? Többi lent

13 évesen fogyókúra? Többi lent

Figyelt kérdés

164 cm 62 kg.

Most kézilabdázok tehát a futás és a sport nem áll tőlem távol, viszont egy héten egy 1 és fél órás edzésem van 4x amiben nem keveset futunk. Ezzel le is szerintem le is tudtam volna fogyni csak az a baj ugymond nincs időm enni. Először amikor hazaérek 6kor eszek főtt ételt és egy nap ezért 1x étkezem. Abba fogom hagyni a kézilabdát (nem e miatt) és arra gondoltam hogy elmennék személyi edzőhöz aki leírná hogy mit egyek, mikor és mennyit és segítene az edzésben. Én tényleg nagyon kitartó vagyok és nem is annyira szeretem az édességeket szóval még az étkezést is betudnám tartani. Én most a kövér és az átlagos között vagyok és nem tudnám elképzelni hogy valaha lehetek vékony és lehet én olyan vagyok aki sose tud majd lefogyni vékonyra. Illetve azt nem tudom, hogy gyerekeknek is lehet e személyi edzőt szerezni? És kb 52-3kgra szeretnék lefogyni, azt mennyi idő alatt lehet leadni így? Köszönöm a válaszokat! 13/L



2016. júl. 15. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel kicsi vagy, 3 lehetőséged van.

1. Nem foglalkozol a súlyoddal (de nem "zabálsz", nem éhezteted magad, naponta minimum 3x eszel rendesen)

2. Egészségesen étkezel, sportolsz, eleget alszol stb.

3. Ha diétázn akarsz, érdemes dietetikushoz elmenni

2016. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
13 évesen nem kéne még fogyókúrázni..egyél egészségesen(legalább 3szor),és mozogj mellette;) vigyél be kello fehérjét,szzenhidratot,es megfelelo mennyiségű és MINŐSÉGŰ zsírt !
2016. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, 13 évesen káros. Amúgy nem vagy kövér, ez ideális súly kb. Azért lehet rajta finomítani. A személyi edző jó ötlet, ha bírja a pénztárcád, de jó szakemberhez menj :) Volt már olyan ismerősöm, akit túlhajtott, és izomsérülései lettek...

Egyél egészségesen, normális mennyiséget, kocogj néha, sétálj nagyokat, kerüld a stresszt, és szépen rendbe fogsz jönni :)

2016. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, én 11 évesen kezdtem fogyókúrázni először az orvosom és a társadalom nyomása miatt. Egyáltalán nem ártott, nem jött vissza semmi sem. Okosan kell csinálni, ez a titka. Esetleg menj el te is az orvosodhoz, nekem is ő adott étrendi alapokat. Egyél sok-sok zöldséget, gyümölcsöt csak délelőtt, sok fehér húst, tojást, abonett kenyeret is csak ajánlani tudom, diabetikus lekvárral megkenve isteni volt. Mozgásként én videókra edzettem, mozogtam (Béres Alexandra videói kemények, de nagyon hatásosak). Biciklizés, úszás, futás is nagyon jó.

Most ezzel nem szeretnék az előttem szólóak ellen beszélni, hogy most minden gyerek bátran kezdjen fogyókúrába, de ésszel semmi gond nem lehet belőle.

Személyi edző nem biztos, hogy elvállalna, de próbálkozni lehet.

2016. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!