Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet 1 hónap alatt?

Így sikerülhet 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
4 kiló feleslegem van a mérleg szerint (165cm 57 kg). Röplabdázok. Nyáron nem volt edzés, viszont 1 hét múlva megyek edzőtáborba, ahol napi 3 edzés lesz. Mellette elkezdtem kondiba járni (heti 2 alkalom) 1 hete. Edzőtábor után heti 2 edzésem lesz + 2 kondi. Helyes táplálkozással lehet e látványos eredményt elérni? A combom vastag nagyon az izom miatt, amit zsír fed. Magyarul zsírégetésre van szükségem. Emellett még a hasam és a vádlim problémás. A sport miatt bem hiszem hogy drasztikus fogyásra lenne szükségem, pusztán szeretnék vékonyabb lenni. 1 hónap kitartással el lehet érni hogy elolvadjon végleg a maradék zsír? Természetesen előtte is edzettem és utána is fogok, csak előtte nem vettem ennyire komolyan.

2016. júl. 23. 11:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve ha valakinek sikerült tényleg nagyon hatásosan, attól szívesen fogadok tanácsokat.
2016. júl. 23. 11:46
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia sikerülhet, de néhánydolgot azert még tudnod kell hogy sikerüljön: napi min. 2-3 liter víz, napi 5x-i étkezés kis adagokban. Írtad hogy odafigyelsz az étkezésre, de nem biztos hogy az teljesen elég. Olyan napokon amikor sportolsz: 1500kcal, amikor nem: 1200kcal. Az nem teljesen igaz, hogy akármit ehetsz csak legyen meg a kalória. Nem mindegy hogy 1200kcal saláta vagy 1200kcal pizza. Szerintem így mostmár mindenki érzi a különbséget. A sportot edzőtábof után se hagyd abba. 3x-4x egyhéten. Remélem tudtam segíteni. Én is pont így voltam egy hónapja. Sok sikert. Ha van valami kérdésed csak írj.
2016. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!