Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen fajta diétát követ?...

Ki milyen fajta diétát követ? Hogyan vált be eddig? Mióta csináljátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék arra, hogy van-e egy kifejezett neve. Például Dukan, New York, Grazing, Body for Life, Görög, Lugosító stb...

2016. júl. 31. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy persze csak az általános diéta. De persze örülnék, ha arról is írnátok pár sort, hogy hogyan vált be, mióta csináljátok, stb...
2016. júl. 31. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Testepito 3 eves 5 honap alatt 20 kg minusz es plussz annyi zsir ment le amennyi izom feljott lehet 25 is azota tartom
2016. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Wow. Gratulálok!
2016. júl. 31. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én már mindenfélét kipróbáltam, és mind szar. :D Életmódváltás kell, no cukor, no liszt. Na az beválik. :D
2016. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 éves sportmúlt, több mint három éve testépítő életforma. A súlyom folyamatosan változik. A forma javuló félben.
2016. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt szénhidrátszegény s majdnem teljesen paleo, most a normális étrendem vega ketogén lenne, de épp gyümölcsszezon van, így most lazítok s persze nem fogyok, bár azt ketogén alatt sem tettem, de most már összejött a megfelelő odafigyelés, plusz napi 2-3 órát mozgok, így talán egy minimális fogyás rengeteg ch (s persze nem kevés zsír) mellett is elindult. Nehéz megállapítani, mert erősítek is s mindig elmarad a testzsírszázalék mérés. Látszatja még nem sok van, de a használt súlyok határozottan nőnek.

A korábbi időszakaimban 20 kilót fogytam elég könnyedén mozgás nélkül nem kevés evéssel (kis deficittel), utána jött a stagnálás s most már sok új trükkel is kevésbé megy a dolog. Az anyagcserém gyors, mint mindig, de kevesebb hájjal kicsit kisebb a kalóriaigényem s elértem egy lélektani határt.


A ch mennyisége amúgy nálam is mindegy, amennyiben képes vagyok deficitet összehozni vele, de az nem jön össze, étrendem jellegzetességei miatt.


5 éve élhetek szénhidrátszegényen...? Kivéve, amikor épp nem, de az viszonylag ritka. S ugye eddig 20 kiló, ennek zöme az elején ment le... De nem adom fel :)

2016. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem érnek az általad felsorolt (és az összes többi) diéták.

Egészséges életmód, sport, egészséges ételek, ha fogyni akarok, kalóriadeficitben; ha nem, megfelelő mennyiségben.

2016. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, előző voltam, 22 kilót fogytam így :)
2016. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!