Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Probált már valaki olyan...

Probált már valaki olyan étvágycsökkentő tablettát ami tényleg hatott is?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen amik erre a célra vannak kitalálva azok sem hatnak. A shopbuilder-en olvastam a kérdések rovatban, hogy a csaj mindet végigpróbálta ami náluk kapható, nulla hatás. Amivel cselezni lehet az a sok sok pici adag, amúgy is így kell enni diéta idején, hogy fenntartsd a gyors anyagcserét. Így nem tör rád a falás, csak meg kell állni, hogy a pici adagot megetted, kész. Két órán belül ennyi volt.
2016. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy van, ami általánosan hatna.

Az előző érte a sok pici étkezést. Biztos van, akinek jó... Sokunknak inkább a kevés nagy étkezés a jó, amivel egész napos jóllakottságban lehetünk, míg a pici étkezésekkel csak végigéhezzük a napot.

A jó étrend eléggé fontos, rengeteget tud számítani. Én pl. a szénhidrátoktól éhes leszek, persze van kivétel, de attól sem lakom jól tartósan.

A másik, hogy nulla étvágy és nulla éhség mellett sem tudtam deficitben enni szinte soha... :D S bármilyen haspók vagyok, az étvágy szerintem nem nagy ügy, az éhséget tűrni az, ami nehéz, főleg, ha az az alapállásunk, hogy éhesen enni kell. Ami szimpatikus gondolat.


Mindenképpen kell egy jó étrend. Az az alap. S ez lehet, hogy megoldja az éhséget, étvágyat is.

2016. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen (eszméletlen dárga és egészségtelen) tablettákkal csak az a baj, hogy amint abbahagyod a szedését, rögtön visszahízod, az egészet (ha nem többet)...

Inkább apró trükköket próbálj:

-sok víz

-citromos víz (szívószállal, mert egyébként a fogaknak ártalmas), étkezések előtt 10 perccel

-változatos evés, nagyjából ugyanabban az időpontokban

-sok zöldség, gyümölcs

-kisebb tányérból eszel, mint egyébként (optikai csalódás)

2016. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mindent megprobáltam már,pici adagok sokszor,egészséges szénhidrát reggel ,később fehérje,zöldség,citromos viz stb...de egész nap éhes vagyok,ugy érzem ha nem eszem fehér kenyeret éhezem :(
2016. aug. 3. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyomor tágulása és szűkítése nem ördögtől való. Az étvágy csökkentő átmeneti megoldás. Mellette diéta és edzés is segít a fogyásban. Nekem hoodia vált be. Egy adag elég volt ahhoz, hogy belőljem a kaja mennyiséget és az átmeneti időszakban ne kelljen éheznem. Az étvágy csökkentő erre volt jó.

Azért mert a shopbuilder megírta, hogy nem ér semmit, attól még nekem használt. Lehet azért, mert nem olvasok shopbuilder magazint.

2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedtem, de a hatása csak ideig-óráig volt jó. Aztán a szervezetem visszavette az uralmat.

Vannak különböző típusú emberek. Vannak, akik húsevők, nekik pl. a - csak hús-zsír-zöldség kombináció, szénhidrát alig valami- bejön, ők nem szeretnek lassan rágcsálni. Ők a ragadozó típusúak.

Vannak szénhidrát-evők, akiknek a sok, kis adagos, lassú eszegetés, alapos rágcsálás megy jobban.

De általában érvényes, hogy valami kontroll, odafigyelés kell, ne csak spontán módon dobáljuk a szánkba, amit mindig szoktunk és amivel nem fogyunk.

2016. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!