Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A narancsbőrtől mennyi idő...

A narancsbőrtől mennyi idő alatt lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés

Szerencsétlen alkat vagyok... Ugyan vékony a derekam, lapos a hasam, de kicsi a mellem és deréktól lefelé nem túl feszes a bőröm.

Nem lenne jó, ha fogynék, mert akkor egyből a mellem tűnne el. Próbáltam. Nincs valami olyan mozgásforma, ami segítene fogyás nélkül? Futni szoktam időhiányban csak hetente. Vagy ezt csak úgy lehet, hogy ha feláldozom a melleim?



2016. aug. 4. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés,semmi cigi,semmi szemét kaja és rengeteg sok folyadék ( víz, zöld tea) a mozgás is sokat segít,ha fogyni nem akarsz semmiképp ne kardió edzést válassz. Inkább pl súlyzós edzést. A futás kardió. De a fontosabb az,amit először írtam. A narancsbőr az a felgyülemlett méreg anyagok sokasága. Ezt úgy tudod kipucolni,h méregtelenítesz,és amit még ajánlani tudok,az erőspaprikás krémek olajok a problémás területre. Vérbőséget okoznak,így könnyebben távoznak a méreganyagok
2016. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D


A narancsbőr az bizony zsír ( nyilván, mint zsírraktár, elraktérozza a méreganyagokat is --> amikor lefogyod , felszabadulnak belőle.. ennyiben igaza van az előzőnek..)


[link]


Ill. a megoldási módokban is.


nekem 2 hónap alatt csaknem "elmúlott":


- Minden nap 1,5-2 óra intenzív séta/futás ( ahogy a kondid bírja)

- Minden fajta cukros üdítő kiírtása az étrendből


Szóval: mozgás, mozgás, mozgás és sok víz!

A torna alakformálásnak sem rossz, hidd el, nem fogsz tőle "elfogyni" :)

2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 4. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába fog lefogyni,akkor is ott marad a narancsbőr. Én lefogytam és ott maradt,akkor kezdett eltűnni mikor azokat csináltam amit írtam.
2016. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!