Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki sikeresen...

Szesze kérdése:

Van itt olyan aki sikeresen lefogyott is meg is tartotta súlyát hosszú időn át?

Figyelt kérdés
Hogyan? Mit evett ivott sportolt? És utána? Én csak 2-3 kilót szeretnék leadni, de nem tudom, hogy hogyan, és hogy tartós lesz-e, és, hogy kibírom-e...
2010. ápr. 18. 16:13
 1/10 anonim válasza:
49%
Fuss,táncolj ...sportolj valamit ami megizzaszt . Ez a legjobb fogyási módszer hogy a pulzusodat magasan tartod vagyhogy szokták mondani :D és ha meg is akarod tartani azt a minusz 2 -3 kilót akkor étkezz egészségesen. ( ne egyél késő este, egész nap ne ritkán nagyadag kaját egyél hanem sűrűn sok kicsit) de szerintem úgyis érted hogy mire gondolok :D Sok sikert hozzá :D
2010. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: életmódváltás. Anélkül a tested is csak ugyanaz marad, ami addig volt. Inger nélkül nem fog formálódni. És a megtartás miatt sem kell izgulni.
2010. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kb. 21-22 évesen fogytam le kb. 90 kilóról 70-re. Egészen addig csak nagyjából öt kiló jött vissza, ameddig terhes nem lettem (ez kb. 6 évig tartó stagnálás). Most megint fogyok, már 66 kilónál járok.

Életmódváltás volt a titka. Huszonévesen csak annyit tudtam, hogy nem eszem sütit, nem iszom cukros innivalókat, és naponta ötször ettem. Most már a Béres Alexandra-féle súlykontrollt követem.

2010. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én még decemberben adtam le Béres Alexandrával (most már csak Szandi barátnőmnek hívom:)) 3 kilót 6 nap alatt, csupán betartottam az 1.szakasz programját. Sajna utána következett a karácsony és borult az egész.... Most megint az ő segítségével próbálok fogyózni, hogy mire strandszezon lesz, bombanő legyek:))) remélem immáron sikerülni is fog a célom:)
2010. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2-3 kg nagyon kevés, diétázni nem érdemes, mert utána csak visszahízol többet. Hagyd el a nasit, a cukrot, a fehér kenyeret, sportolj. Így le fog menni, és nem hízol többet. De mindezeket végérvényesen kell, különben visszajön. Meg hát a 20 kg felesleg is 2-3 kilóval kezdődik, úgyhogy most kell változtatnod, ezt jól látod. De nem 1-2 hetes koplalással, hanem végérvényesen.
2010. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen értem én az életmód váltást, de hogy ne egyek cukrot? hisz mindenbe ez van? a csokiról már leszoktam... de például kávé tea...amugy általában barna kenyeret eszek szóval már ez is megvan, csak attól félek, hogy nem leszek kitartó....most tervbe vettem, hogy futok, amivel csak az a baj, hogy nehezen bírom, de valamit majd kitalálok. Szerintetek jó a bicajozás is?
2010. ápr. 19. 16:23
 7/10 A kérdező kommentje:
És mit jelent pontosan a késő esti evés? 7 után?
2010. ápr. 19. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:

12:54 vagyok. A sporthoz nem tudok hozzászólni, azzal nem élek. :)

Én is nagyon ritkán eszem cukrot, csak akkor, ha "bűnözök". Általában édesítőszerrel édesítek, ugyanis Szandi a mézet is tiltja. És azt mondja, hogy lefekvés előtt 3 órával már ne együnk, max. alacsony súlykontroll indexű kaját (pl. alma, zöldségek egy része, akár hús is). Esetleg nézd meg a honlapját, hátha elcsábulsz. :)

www.beresalexandra.hu

2010. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kosz
2010. ápr. 19. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Cukrot helyettesítsd édesítővel. A barna kenyér meg ugyanolyan szar mint a fehér, teljes kiőrlésűt egyél, ha muszáj kenyeret enned.
2010. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!