Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok 105 kiló...

Dundus1000 kérdése:

16 éves fiú vagyok 105 kiló (nem vagyok extrém kövér). Homokóra alakom van. Mit tehetek ellenne?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 23:41
 1/9 anonim válasza:
40%
és milyen magas vagy dundus?
2016. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 I Anica válasza:
52%

szia.

először is a csajoknak van 'homokóra' alakjuk, a pasiknak max V lehet :D

aztán, 16 vagy és 105 kiló... ebben a korban max 75-85 közt lehetnél, de mivel nem vagyok sem orvos sem hasonló, és a magasságodag sem tudom csak tippeltem.

és most, hogy válaszoljak is...vagy fogadd el magad és sz@rd le az embereket, hogy mit gondolnak, mert ha manapság (pasik is) nem vagy vasággyal együtt 40 kiló nem vagy menő..

vagy szedd össze magad, edz, sportolj, egyél egészséges ételeket. na és most nem a natúr csirkemellre gondolok rizzsel.. de mivel ehez sem értek, Google a barátod. esetleg anyukád, barátok, orvos..

remélem segítettem valamit.

2016. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
40%
ha 2méter magas vagy azaz 200cm...akkor 90kilonak kell lenned.....ha 170 vagy akkor 63nak kell lenned....ha 165 vagy akkor meg 59,5 nek...de a fel kilo nem er semmit.....hat sztem ha nem vagy 2méter 10centi akkor kover egy allat vagy
2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A homokóra alakod ellen mit tehetsz?
2016. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lepucolod magadról a zsírt már kisebb lesz a csípőd. Kezdd el edzeni a hátad meg a vállad és sokkal jobban fogsz kinézni.
2016. aug. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Homokóra alakod van? Ejha! Vegyél melltartót.
2016. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, de fiúknál a "homokóra alak" úgy jön össze, ha az életben nem mozogtál egy percet sem, így a csípőd is hájas, viszont nincs vállad.


Ez ellen pl. elkezdhetnél fekvőtámaszozni, meg felüléseket csinálni, és napi egy óra biciklizés (először kényelmes tempóban, aztán fokozatosan gyorsítva) csodát tenne.

Ezen kívül a vacsorát helyettesítsd fehérje porokkal, diétás turmixokkal, vagy ehetsz zöldséglevest, egy-két főtt tojást, egy kis joghurtot, salátákat (öntet nélkül, zöldségekből!). Reggelire-ebédre azt edd, amit eddig, csak kevesebbet (mondjuk a felét.)


Év végére az alakod teljesen átalakulna, és karácsonyra a fa alatt már egy új ember állna, nem Dundus. ;)

2016. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is 105 kg voltam májusban de már a 90-et ütöm.A titkom a munka.Elkezdtem dolgozni a nyáron és hát nem volt időm enni csak dolgozni.És hát a második legfontosabb "titok" hogy ne egyél annyit hogy jóllakj és ne egyél akkor ha éhes leszel.Habár én ezekhez nem tartom magam ha akarok ha nem így is fogyok :(.
2016. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Ha nem vagy extrém kövér, csak kövér, akkor is ugyanazt ajánlanám, eddzél!

Van egy ismerősöm, aki 130 kiló volt és kb. 175 cm magas, Xl-es ingeket hordott. 2 évig minden nap, napi 1-2 edzéssel olyan alakot ért el,hogy a strandon mindenki forog utána. (kocka has, izmos váll és hát)

Az edzésprogramjában szinte minden nap volt 1 óra kardió.


Ezt azért fejtettem ki, hogy lásd, hogy mit lehet elérni 2 év alatt ilyen intenzitással, tőled függ, hogy milyen alakra vágysz, annak megfelelően kell edzeni.

Például: Ha csípőben vagy széles, és ez zavar, akkor célzottan csípő gyakorlatokból kell arányosan többet csinálni heti több alkalommal - később súlyokkal is ki lehet egészíteni (de nem minden nap jó ugyanarra az izomcsoportra edzeni!!) Kardióból is mehetne mellé heti több nap, ha fogyni akarsz arányosan máshonnan is.

Kitartás! Az alak 60%-ban étkezés és 40%-ban edzés.

Így a napi bevitt kalóriádból is levágnék!

Tudd meg, melyek a kalóriadús ételek, amelyeket fogyasztasz és vegyél vissza belőlük mostantól. (de ne csak egy ideig, hanem örökre! ha változtatni akarsz "véglegesen" az alakodon)

2016. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!