Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek fehárlisztes...

Ha nem eszek fehárlisztes kaját és cukros dolgot, és lefogyok? /nem önmagában emiatt, hanem sporttal kombinálva/ Akkor: folyt.

Figyelt kérdés
Akkor miután lefogyok,ugye már fogok enni,akkor ugyan ugy visszajon ram a felesleg?

2016. aug. 12. 10:26
 1/6 A kérdező kommentje:
fehér*
2016. aug. 12. 10:27
 2/6 anonim válasza:
Ha hajlamos vagy arra,hogy ezektől hizol akkor gondolom visszajon.
2016. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hogy ne jojjon vissza? Egyebkent csak 5 kilot kellene fogynom..
2016. aug. 12. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan módszert, amit életed végéig tartani tudsz. Ha visszatérsz ahhoz az életmódhoz, amitől elhíztál, akkor teljesen biztos, hogy újra elhízol, hisz már egyszer megtörtént.
2016. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tuti, de erősen valószínű. Ha vigyázol, hogy ne egyél túl sokat, akkor nyilván nem hízol vissza. De ez nem biztos, hogy menni fog. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.

Ha számodra a gyors szénhidrát nem kellően laktató étel (sokaknál ez van), akkor gondot okozhat. De akkor is, ha benyomsz egy csomó ilyet, s még ugye rendes ételre is szükséged van, a tápanyagok miatt... Nem biztos, hogy minden belefér a majdani kalóriakeretedbe. OK, hogy kalóriaegyensúly kell majd (hacsak nem kezdesz tömegelésbe), nem deficit, de kisebb testsúllyal a kalóriaigényed is kisebb lesz (hacsak nem mozogsz többet és többet s szedsz fel egyre több izmot, de ez bnem biztos, hogy ellensúlyozza)...


Őszintén szólva néha elgondolkodom, hogyan képesek egy, ha nem is mindig, de sokszor "tipikusabban" evő (rengeteg szénhidrát, özön zsír, sok kalória tápanyagszegény ételekből) ember súlyt tartani mindenféle hiány nélkül... Jó alapételekkel és tervezve el tudom képzelni, de azért iszonyú sok kalória vihető be csak zsírból, cukorból, lisztből (nekem eléggé tökmindegy a színe, a felszívódási sebesség más, de azért majdnem ugyanaz a kettő)... No mindegy.

2016. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam ezen eleinte, de aztán, ahogy ugye sportolni is elkezdtem, belejöttem az aktívabb életbe és mikor elértem a célom gond nélkül iktattam be még egy edzés napot, picit több kardiót így lelkiismeret furdalás nélkül eszem meg egy desszertet olykor-olykor. Plusz megtanultam egészen finom de nem hízlaló új recepteket.:)
2016. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!