155cm -> 73 kg?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm ennyi, és állandóan panaszkodik hogy milyen kövér. Én viszony 10 éve mindennap látom, ha ránézek én nem mondanám kövérnek, talán a hasa párnás csak. Tényleg sok neki a 73 kiló?

2016. aug. 12. 16:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen
2016. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Én 189 centivel vagyok jelenleg 76 kiló, és nem vagyok vékony, elég észrevehető hasam van és a mellkasomon is van nem is kevés felesleg, szerinted akkor neki 155 centivel? :D
2016. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
lehet hogy erössebb csontozattal rendelkezik ezért mikor feláll a mérlegre tobbet mutat mint amit mi kinézetre látunk.
2016. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Osztalytarsnom 153 centi 71 kiloval es ritka undoritoan nez ki. (Nem lenne baj vele, ha nem feszulos cuccokat es hatul kivagott polokat hordana, amikbol gusztustalanul kifolyik a haja. De meg ezt is elfogadnam, ha nem szolna le folyamatosan a nala vekonyabbakat, hogy azok milyen csunyak meg anorexiasok (165 centihez az 59 kg nem hiszem, hogy az lenne) es, hogy az o alakja az, ami NOIES ES IDEALIS. Hat kb ugy nez ki, mint egy diszno.)

Szoval sajnos valoban sok, de ha ezt o is belatja, az mar jo kezdes. Csak arra kell figyelni, hogy a lefogyni akaras ne legyen beteges merteku, tehat ha konnyebb akar lenni, probalkozzon nyugodtan, de ne kattogjon folyton ezen.

2016. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Kb en is ilyen "magas" vagyok, de tobb mint 20 kiloval konnyebb. En szerintem egy kicsit duci vagyok, de nem annyira veszesen.

Szerintem sok neki, kb. 65 kilora le kellene fogynia, hogy ne veszelyeztesse az egeszseget, de mondjuk 50 kilosan sem lenne tul sovany.

2016. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
háát.. én 175 cm vagyok 65 kilóval és még bőven dolgoznom kell az alakomon, nem vagyok vékony. bár lehet ha nagyn izmos akkor nem tűnik vastagnak, de szerintem kicsit sok a kg.
2016. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
hmmm milyen cuki kis fogni való lehet... :D
2016. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok feleslege lehet. Gondolom, nem kokszol durván, sokéves edzésmúlttal, na akkor lenne elképzelhető, hogy csak izmos. Egyébként nem. S nem testépítőversenyes szálkás formára gondolok, nyilván OK, ha egy nőnek annál jelentősen több zsírpárnája van. De nem ennyi.


Persze van, aki még ilyen számokkal is meglepően szexin néz ki, de a súlyfelesleg azért egyértelmű. Egészségesebb is lehet, mint egy átlagos kortársa, de még egészségesebb lenne, ha fogyna.

2016. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2016. aug. 13. 06:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Ilyen magas baràtnőm 48 kg és nem sovány. Én 168hoz vagyom 73 sajna megint és ez is rengeteg. 20kgt kell leadnom, pedig én rendszeresen sportolok is.
2016. aug. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!