Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem elhíztam, de csak a...

Úgy érzem elhíztam, de csak a hasamra. Mit javasoltok? 16/L

Figyelt kérdés

165 cm / kb 46 kg.

Szóval az utóbbi időben nagyon lusta lettem , mióta vége a sulinak egész nap szinte ágyban fekszek és zabálok.Ma eddig 5 csokit+raffaellot ettem.Egyszerűen nem bìrom megállni hogyha látom hogy a hűtőben van valami édesség meg kell ennem.És eddig hokokóra alakom volt, szép lapos has meg minden de mostmár "kibuggyan" a hasam a nadrágból.De amúgy az a legzavaróbb hogy a csuklóm meg még mindig olyab mint egy csontvátnak , kilátszik a csont olyan vékony.Miért van ez?Ha elkezdek fogyókúrázni akkor a hasamról fogyok le?Vagy inkább sportoljak?Meg mit kezdhetnék ezzel az állandó evéssel?Hiába eldöntöm hogy nem eszek több csokit,cukrot ez olyan furcsa akkor is megeszem.Pl a pez cukorkát is valamelyik nap is olyan gyorsan megettem(6 kis csomaggal vagy mivel).És tudom hogy én tehetek róla ...Na mindegy.Ti mit javasoltok?Mit csináljak?Bocsi nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz.



2016. aug. 18. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 46 kilosan elhizottnak erzed magad,akkor nem artana orvoshoz fordulnod,mert a 46 kilo minden,csak sok nem.

Legyen onuralmad ennyi idosen,ne csokival tomd magad hanem gyumolccsel es mozogj sokat,ennyi a titka a dolognak.

2016. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

165 centis magassághoz a 46 kiló még kevés is.


DE amit leírtál, csokika, raffaello stb nagyon egészségtelen. Előfordulhat, hogy a kicsi súlyod mellé bizony kissé hájas lettél. ( keress rá az angol : skinnyfat kifejezésre)


Javaslat: Napi 1-ben maximalizálni az édességet és napi fél óra mozgás minimum ( ahogy edződsz, ezt lehet emelni)

Mozgás során, kb 10 perc után a testben endorfin termelődik- és bizony, a "boldogsághormon" hasonló érzést okoz, mint egy-két csoki! :)

Szóval, ne legyél lusta és táplálkozz egészségesen!


Kövér ilyen magasság-súly aránnyal tuti nem vagy- de ez nem jó kifogás arra, hogy ne egyél egészségesen és, hogy végiglustálkodd a napot! :)

2016. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány ismerősöm 160 cm, 55 kilósan is szép alakja volt, fogyózott, 51 kilósan is szép alakja van. Te 5 cm-el magasabb vagy 5 kilóval könnyebb, összességébe híznod kéne, csak ne hirtelen mert akkor tényleg a hasadra megy az egész.
2016. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy valamit hiaba dontesz el,csak megeszed,ez siman az onuralomnak a hianya.
2016. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat és igen tudom hogy még híznom kéne de esküszöm a hasam hájas.
2016. aug. 18. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen pici súllyal hájas a hasad, akkor nagyon izomsorvadt lehetsz, eddz valamit.


Nos, te először hasra hízol, úgy látszik. Sokan ilyenek vagyunk.

A csuklóm s a kezem 163/84 mellett is ugyanolyan csontos és extrém vékony volt, mint most, -21 kilóval, de akárhova is fogynék, nem csökkenne, mert csont, bőr és inak :D Oda nem hízom s persze izmot sem tudok összeszedni ide, ott nincs ilyesmi, csak a vékony ín rész.

Nincs ebben semmi rendkívüli.


Ha fogynál egy picit, hasról menne le, ahova legutóbb felment.


Nem elég erős az elhatározásod, ha mégis megeszed. Van ilyen, de nem jó. Próbáld mással, jobbal helyettesíteni vagy egyszerűen erősebben próbálni. Lehet, hogy sokáig fog tartani, de nem lehetsz egy fegyelmezetlen kis áldozat örökké.

2016. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerezz be vagy készíts egészségesebb, laktatóbb nasikat. Sok olajos mag, egy kis méz, aszalt gyümölcsök, chia puding kókusztejjel, gyümölcssaláta mézzel, annyi minden van, ami jobb a csokiknál, cukorkáknál...

Emellett figyelj oda, hogy minden főétkezésnél egyél minél több fehérjét. Napi 20 dkg hús, mellé még tojás vagy sajt vagy túró erősen ajánlott, és legyen melléjük normális zsiradék is (nem étolaj). A fehérje és a zsír hosszabb ideig laktat, mint a szénhidrátdús ételek, nem esik le hirtelen a vércukrod, ami miatt ellenállhatatlan vágyat érzel, hogy 1-2 órával evés után (vagy hamarabb) benyomj valami jó cukrosat. Ha még sok zöldséget is eszel hozzá, a rostok is segítenek, hogy kevesebb szénhidráttal is jóllakj, jók az emésztésnek és még vitaminokkal is ellátod magad.

2016. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Te vekony vagy bakker. A hajtol nagyon messze vagy:)

De kuldj egy kepet legyszi a "hajadrol" :D

2016. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!