Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, számotokra nem...

Férfiak, fiúk, számotokra nem taszítóak az ilyen folyton diétázó lányok?

Figyelt kérdés

nem azt mondom, hogy zabáljunk mindent mértéktelenül, de vannak ezek a tipikus fogyózó kis libák, akik kb semmit sem esznek/isznak meg, ami nem szuperdiétás és mindenben a kalóriákat számlálják. itt is látni csomó ilyen kérdést.

pl vendégségben meg se kóstolnak egy szelet sütit se, mert abban sok a kalória, pedig majd' kiesik a szemük úgy kívánják. nem mellesleg ez bunkóság a vendéglátó felé is. nem kell a fél tálcát befalni, de egy darab sütitől senki nem lesz disznó. vagy nem mernek meginni egy pohár sört vagy gyümölcslevet, mert 'jaj hizlaaal' és végig szénsavmentes ásványvizet szopogatnak. soha semmiből nem vesznek, ha megkínálják őket, mindennek a kalóriatartalmát latolgatják, egy darab popcornnak is. étteremben mindig a leguncsibb salátát választják szigorúan ásványvízzel, öntet nélkül, mert jaj 3 kalóriával több van benne. nem lehet őket meghívni egy spontán jó kis kajálásra vagy ivásra, nem lehet velük 6 óra után vacsorázni, stb..

nem szánalmasak az ilyen lányok? inkább ne legyen valaki csontsovány és tökéletesen lapos hasú, de ezek szerintem annyira kiábrándító dolgok. az ilyenekkel nem lehet élvezni semmit, mert annyira egoisták, hogy 1 kiló többet számít nekik, mint az, hogy jól érezzék magukat ők is meg mások is.


mielőtt valaki félreértené: nem kell kövérnek lenni, a kövér emberek taszítóak. csak a mértéket mondom, hogy 1 pohár sörtől vagy 2 kocka csokitól senki nem lesz disznó.



2016. aug. 21. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

ezek az igazi szőkék.

Egy értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, 20évesen egy 3éves szintjén vannak akinek elvették a játékát.

A szellemi munka, a stressz rengeteg szénhidrátot emészt fel, de ezeknél évek telnek el, hogy legyen egy gondolatuk, mint egy kómás, így jóhogy kibírják étel nélkül.

Nem azt mondom, hogy küldjük őket Szíriába, csak legalább legyen fogalmuk egy háborúról, vagy a szomszéd néniről, ne csak a kalóriára használják az agyukat.

2016. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
De, nagyon idegesítő. Idegbajt kapok, amikor egy vékony vagy teljesen normál alkatú csaj siránkozik, hogy ő milyen kövér. Aztán játssza magát, hogy ő milyen egészséges, mert egy kis szelet sütit sem mer megenni. De ez nem egészséges, hanem inkább beteges.
2016. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
75%
" 1 pohár sörtől vagy 2 kocka csokitól senki nem lesz disznó." Az lehet, csak tudod nem mindenki évente 1x keveredik interakcióba emberekkel, otthon is biztos van sütemény, nálad is van, meg máshol is megkínálják. Ha csak 1x eszik, akkor már máshol is meg fogja kóstolni, és szépen összejön a 2-3 kockákból meg 1 pohár sörökből egy egész napi kalóriamennyiség. Engem nem zavar, mert nincs arra lelki energiám hogy mások dolgaival törődjek ilyen szinten. Ha ő így érzi jól magát, akkor felőlem rendben van.
2016. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 piriiiii ***** válasza:
79%
#1: ezek az igazi általánosítók.
2016. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Dehogynem. Persze én is fogyizok de ha meghívnak valamire francba a diétával és eszek + iszok egy jót és élvezem a dolgot. Vendégségben pedig elfogadom a nasit
2016. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

És tegyük hozzá, egész álló nap azon spoánkodnak, hogy mennyire éhesek, képesek egy szem cukron órákon át hisztizni.

Ezerszer jobb egy teltebb csajjal (jó, nyilván nem 130 kilóra gondoltam), egyrészt van testük (igen, egy 70-80 kilós nő nagyon is vonzó tud lenni, ha igényes!), másrészt meg lazák és boldogak tudnak lenni, folyamatos siránkozás helyett egyszerűen élvezik az életet. :)

2016. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fogyózom, de megmaradt nálam egy két szokás. Ilyen pl, hogy nem iszom sem alkoholt, sem gyümölcslevet. Nem is szeretem őket. Emellé jön pluszba, hogy tudom, hogy nagyon durva, de én nekem jobban ízlik a zero cola, mint a sima. Azt szoktam meg. Mióta ez van, számtalan összetűzésbe kerültem rokonokkal, stb,. hogy miért nem iszok, meg mi van, ennyibe nem halok bele, meg jajj, nehogy már egy kis sima colatól bajod legyen..stb.. Az emberek sokszor nem tudják mi áll a háttérben annak, hogy valakit mit eszik vagy mit nem, de leszólni könnyebb, mint megkérdezni.. Azt pedig külön nem értem miért fáj egyeseknek, hogy mit iszok..stb Azzal egyetértek, hogy vendégségbe illik megkóstolni a sütit, ha az illető vette a fáradtságot, hogy süssön, de egy étterembe had egye már azt az ember lánya, ami jól esik. Én pl hányok a paradicsomtól annyira utálom, mégse szólom le az embert, aki paradicsomot eszik, mert szerintem az egy semmi sz-r. Lehet valaki szereti a salátákat, jól esik neki, hogy tömődik annyira el és van ereje ebéd után is sétálgatni..stb.. Ettől még nem rosszabb ember. Szóval igen, vannak fanatikusok, akikkel tényleg szörnyű lehet, de azért ne hurcoljunk már meg valakit azért, mert az étteremben salátát kér vagy mert nem iszik sört.
2016. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Könnyű túlzásba esni, ha figyelembe vesszük, hogy micsoda nyomás van ma a lányokon, hogy "tökéletesek" legyenek.


15 kilótól szabadultam meg, és fantasztikusan érzem magam az új, izmosabb, erősebb és karcsúbb testemben. De ennek, főleg 30 fölött, ára van. Méghozzá az, hogy igen, sajnos minden egyes kib.szott sütit át kell gondolni, hogy beférjen a napi kalóriakeretbe. És ha az ember normálisan étkezik, akkor persze időnként belefér. De nem minden egyes alkalommal, amikor megkínálnak, meg amikor másodszor is megkínálnak, meg amikor harmadszor is rám akarják tukmálni. Tipikusan magyar szokás, és szerintem legalább akkora bunkóság a 17. valamit is a másik szájába erőltetni, mint soha nem elfogadni egy darab sütit sem. Mert igen, ahhoz, hogy hosszú távon formában maradjak, bizony hosszú távon nagyon is kiegyensúlyozottan kell ennem, ami azt jelenti, hogy pár szelet süti az értékes tápanyagokból elfogyasztható kalóriamennyiséget csökkenti.

Salátát azért eszem, mert imádom. Elnézést. Ez van.

Ásványvizet meg azért iszom, mert a szénsavas löttyök és a gyümölcslevek puffasztanak, de borzalmasan. Talán nem lenne nagy élmény az egész asztaltársaságnak előbb a bélmozgásaimat, utóbb a duhaj fingásaimat hallgatni.


Nem tudom, hány embertársamat akadályoztam meg abban, hogy jól érezze magát, azzal, hogy pizza helyett kértem egy jó caprese-t, kóla helyett meg vizet. Ezúton megkövetek mindenkit, akinek az estéjét ezzel tönkretettem.


Neked, Kérdező, ki kéne szállnod más emberek tányérjából. Senkinek semmi köze hozzá, hogy más emberek hány szelet sütit esznek vendégségben, zabálnak-e pizzát este 10-kor vagy ásványvizet isznak-e kóla helyett. És el kéne tűnődnöd, miért érzed szükségéd, hogy ilyen őrülten utáld azt, aki máshogy él, mint te. Egyformán utálod a "fogyózó kis libákat" - gondolom már rég engem is ide számoltál, a kövéreket, mert neked ők is "taszítóak". Szóval remek, a kérdésedből értesülhettünk, hogy te vagy az egyetlen normális ember. De akkor miért is nem örülsz ennek és hagyod békén a többieket?

2016. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudod ki találta fel a salátát?

a szegények

2016. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég kezdtem fogyózni, mert pont ezzel a hozzáállással sikerült elhíznom. Jaj egyél egy kis sütit, vigyél haza, nem lesz bajod ettől attól stb.. Pont múltkor beszélgettünk a férjemmel és soroltam neki, hogy a családomban kb. 2 nap alatt hányszor akartak rám erőltetni sütit, cukrot ezt azt. Hihetetlen eddig ezt így nem is vettem észre.És megsértődtek mert azt mondtam köszönöm nem vagyok éhes, nem kérek. De miért? Nagyon finom kóstold meg, ha ezt nem akkor azt. Na nem sorolom. Nem 1 pohár az a sör, és nem egy szelet a süti.
2016. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!